خداحافظی سعید معروف از تیم ملی/ والیبال ایران بدون پاسور جهانی!
خداحافظی سعید معروف از تیم ملی/ والیبال ایران بدون پاسور جهانی!

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال از اوضاع و احوال کاپیتان تیم ملی بعد از تجربه حذف تلخ از المپیک خبر داد.

به گزارش شمس، تیم ملی والیبال ایران با دو برد و سه باخت پیاپی در المپیک توکیو حذف تلخی را تجربه کرد و حواشی و تبعات زیادی پس از این شکست برای تیم ایران به وجود آمده است.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که جزو برترین پاسورهای والیبال جهان محسوب می‌شود در این تورنمنت نیز روی هم رفته عملکرد قابل قبولی داشت اما پس از شکست نزدیک مقابل ژاپن میزبان یکی از تلخ ترین اتفاقات دوران ورزشی خود را تجربه کرد و با اشک‌هایش صحنه تلخی برای والیبال دوستان رقم زد.

حال خوش‌خبر سرپرست تیم والیبال ایران خداحافظی سعید معروف را به نوعی تایید کرده و ضمن تایید نیامدن او همراه تیم به ایران و سفرش به آمریکا، بعنوان کرده است: از حال و هوای سعید معروف این طور برمی‌آمد که او رفت که دیگر به تیم ملی برنگردد!

او اضافه کرد: من به دلیل نزدیکی و کار کردن در سال‌های سال با معروف دلم نیامد پس از حذف و در این شرایط شخصا از او سوال کنم اما آنطور که معلوم است ترک اردوی تیم ملی و سفر معروف از توکیو به امریکا برگشتی به تیم ملی نخواهد داشت.

خوش‌خبر در پایان گفت: امیدوارم در طی روزهای آینده این التهاب به وجود آمده کم شود و همه چیز آرام شود تا ببینیم می‌توانیم شاهد تغییر تصمیم او باشیم یا خیر.

انتهای پیام/