حاشیه آفت تیم‌های مدعی و پرهوادار است
حاشیه آفت تیم‌های مدعی و پرهوادار است
هافبک تیم تراکتور گفت: امسال تراکتور تمریناتش را نسبت به سایر تیم‌ها خیلی زودتر شروع کرده و از نظر کیفیت و تنوع تمرینات در بهترین شرایط قرار داریم.

به گزارش شمس، سعید مهری افزود: امکانات باشگاه از نظر زمین‌های تمرین، زیرساخت‌ها، البسه بازیکنان و … فوق العاده بوده و مدیریت باشگاه تمام شرایط را برای موفقیت تیم فراهم کرده‌ است.

مهری ادامه داد: کار کردن زیر نظر دنیزلی نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد و در واقع هر کدام از جلسات تمرینی، کلاس درسی برای بازیکنان است.

هافبک جوان و پرقدرت تیم تراکتور با اشاره به اهداف بازیکنان این تیم در لیگ نوزدهم گفت: تنها با قهرمانی می‌توان محبت‌های آقای زنوزی و مدیریت باشگاه را جبران کرد، ولی نباید از هم اکنون حرف از قهرمانی بزنیم، معتقدم باید بازی به بازی پیش رفته و سعی کنیم همیشه بهترین عملکرد را داشته باشیم.

این هافبک تراکتور ادامه داد: همچنین ضرورت دارد از حواشی به دور باشیم؛ چرا که حاشیه به بهترین تیم جهان هم می‌تواند آسیب زده و مانعی برای موفقیتش شود.

وی در پایان تاکید کرد: آرزوی هر فوتبالیست آذربایجانی بازی در تراکتور بوده و خدا را شکر من خیلی زود به این آرزویم رسیده‌ام، هواداران یقین داشته باشند که برای موفقیت تراکتور و سربلندی هوادارانمان حتی جان هم می‌دهیم.