جوانی دیگر از تبریز به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست
جوانی دیگر از تبریز به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست

اولین شهید مدافع سلامت مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید. شهید فرزاد نامی از همکاران بخشی فیزیوتراپی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز بود.

به گزارش شمس،این شهید، چهارمین شهید از جامعه سلامت آذربایجان شرقی پس از شیوع ویروس کروناست.

به همین مناسبت مراسم وداع با اولین شهید مدافع سلامت مرکز امام رضا (ع) تبریز، امروز راس ساعت ۸:۳۰ صبح در محوطه مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) برگزار و پیکر وی به طرف آرامستان وادی رحمت تشییع خواهد شد.

رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز، به مناسبت شهادت آقای فرزاد نامی، اولین شهید مدافع سلامت این مرکز ، پیام تسلیتی صادر کرد که متن این پیام به شکل زیر است:

بسمه تعالی

“انا لله و انا الیه راجعون”

خبر شهادت اولین شهید مدافع سلامت مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز، همکار گرانقدر و ایثارگر، شهید فداکار،آقای فرزاد نامی که در راه خدمت به مردم شریف و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس و به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران مرکز شد، این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که با خدا هم عهد شده‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.

عروج همکار عزیز و گرانقدرمان، که در جبهه نبرد بی امان با کروناویروس تا آخرین نفس ایستاد و جنگید، برای ما بسیارسخت و جانکاه است اما یاد و خاطره تلاش های صادقانه و شبانه روزی او در کنار سایر مدافعان سلامت استان مخصوصا در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ سلامت و مردم شریف استان و تمامی کارکنان حوزه سلامت کشور، تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

انتهای پیام/