جلسه فوق‌العاده شورای عالی هلال احمر برگزار می‌شود
جلسه فوق‌العاده شورای عالی هلال احمر برگزار می‌شود
در بیانیه‌ای که صبح امروز توسط نماینده ولی فقیه، نماینده رییس‌جمهور و اعضای منتخب شورای‌عالی و بازرسان جمعیت هلال‌احمر منتشر شد با تاکید بر استمرار خدمت‌رسانی انسان‌دوستانه توسط بدنه مطهر جمعیت در سراسر کشور، از تشکیل جلسه فوق‌العاده این شورا خبر داده شد.

به گزارش شمس و بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ در این بیانیه آمده است:« ملت شریف ایران، اعضاء، داوطلبان و کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر

جمعیت هلال احمر، با سابقه درخشان تاریخی خود همواره در حوادث و آلام در کنار ملت شریف ایران اسلامی بوده است و این همراهی با استمرار خدمات انسان‌دوستانه توسط بدنه مطهر آن ادامه خواهد داشت. شورای‌عالی جمعیت در اجرای وظایف قانونی خود و مسئولیت بزرگی که به نمایندگی از اعضا و داوطلبان بر عهده دارد با دقت، حوادث و مسائل اخیر را تحت نظارت داشته و انجام شایسته امور، قانون مداری و شفافیت در تصمیمات را با قوت پیگیری خواهد کرد.

حفظ سرمایه عظیم مردمی و اعتماد آنها به این نهاد ارجمند همواره سرلوحه کارها بوده است و در این راستا با تشکیل جلسه فوق‌العاده شورای‌عالی از استحکام بنیان‌های این شجره طیبه صیانت خواهیم کرد.

بدون شک مسیر تعالی و شکوفایی جمعیت هلال احمر به احسن وجه طی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین معزی – نماینده ولی فقیه در جمعیت، دکتر علی نوبخت – نماینده رییس جمهور در شورای‌عالی، هادی پژوهش جهرمی – عضو منتخب شورای‌عالی، دکتر سید سلمان سامانی – عضو منتخب شورای‌عالی، حمیدرضا شهبازی – عضو منتخب شورای‌عالی، دکتر حمزه فرج الهی مقدم – عضو منتخب شورای‌عالی، دکتر محمدرضا نوروزی – عضو منتخب شورای‌عالی، امیر فریدون نوری – عضو منتخب شورای‌عالی، ولی محمد بامری – بازرس شورای‌عالی، دکتر محمدحسین صوفی – بازرس شورای‌عالی.»