جعبه سیاه میگ ۲۹ هنوز پیدا نشده است/ تلاش‌های غیرقابل بیان از مجاهدت خلبانان در جنگ با داعش
جعبه سیاه میگ ۲۹ هنوز پیدا نشده است/ تلاش‌های غیرقابل بیان از مجاهدت خلبانان در جنگ با داعش
امیر سرتیپ دوم خلبان جاوید هاشمی گفت: هنوز جعبه سیاه هواپیمای پیدا نشده اما سعی در پیدا کردن آن داریم.

به گزارش شمس، امیر سرتیپ جاوید هاشمی ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار قاسم سلیمانی امروز در جلسه شورای شهر تبریز اظهار داشت: مردم ما نشان دادند که چه مقدار عاشق سردار و سربازی هستند که پا در رکاب ولایت است.

وی با بیان اینکه مجموعه‌های نظامی وظایفی دارند که بعضی از این وظایف گفتنی و بعضی‌ها ناگفتنی است، افزود: در هفته‌های گذشته شاهد تشییع با شکوه شهید خلبان رحمانی بودیم اما در زمان جنگ بسیاری از خلبانان در گمنامی تشییع می‌شدند تا دشمن سواستفاده نکنند.

امیر هاشمی با بیان اینکه اورهال در تمام کشورها انجام می‌شود، گفت: خلبان رحمانی در تست یکی از هواپیما‌های اورهال شده شهید شد.

وی افزود: چند سال پیش هواپیمایی در میدان آذربایجان سقوط کرد خلبان تا آخرین لحظه اقدام به اجکت نکرد و ۴۰ درصد بدن وی سوخت اما نگذاشت کسی صدمه‌ای ببیند.

خلبان جاوید هاشمی با اشاره به اینکه هنوز جعبه سیاه هواپیمای پیدا نشده اما سعی در پیدا کردن آن داریم اضافه کرد: همه ما می‌دانیم که در نیروی نظامی شهادت وجود دارد.

هاشمی اظهار داشت: نیروی هوایی در بحث شکست داعش کمک های بسیاری به مدافعان حرم کرد که بسیاری آنها در شرایط فعلی قابل بیان نیست چرا که تمامی نیرو‌های مسلح در مقابل کسانی ایستادند که سربریدن شیعیان را راهی برای ورود به بهشت می‌دانند.

وی با بیان اینکه سال گذشته شهرداری قول داد پایگاه شکاری را به عنوان یکی از محلات بزرگ تبریز در نظر بگیرند، تصریح کرد: حضرت آقا فرموده‌اند احیای فضای سبز پایگاه‌ها در اولویت قرار بگیرد اما دولت و مجلس بودجه‌ای برای این بحث در نظر نمی‌گیرند.

فرمانده پایگاه دوم شکاری با اشاره به محل قرارگیری پایگاه در محل ورودی شهر اضافه کرد: اگر مدیریت شهری تبریز در زمینه احیای فضای سبز به ما کمک کند می‌توانیم برخی امکانات فضای سبز را برای پرسنل و خوانواده‌های نیروی هوایی ایجاد کنیم.

انتهای پیام/