جشنواره مطبوعات شهری به همت شهرداری تبریز برگزار می‌شود/ اهدای جایزه شهید مهدی باکری به نقد برتر مدیریت شهری
جشنواره مطبوعات شهری به همت شهرداری تبریز برگزار می‌شود/ اهدای جایزه شهید مهدی باکری به نقد برتر مدیریت شهری
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: برای اولین بار در شهر تبریز جایزه ویژه شهردار تبریز به نقد برتر مدیریت شهری با عنوان جایزه شهید باکری اهدا می‌شود.

به گزارش شمس، سعید حاجی زاده  گفت: جشنواره “شهر و رسانه” در راستای جلب مشارکت اصحاب رسانه و تقویت روند ارتباط کارشناسان و مدیران شهری با رسانه های ارتباط جمعی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مخاطبان این جشنواره، خبرگزاری ها، سایت های خبری-تحلیلی هستند گفت: این جشنواره در ۸ بخش حرفه ای و دو بخش ویژه برگزار می‌شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: خبر، گزارش، گفت وگو، یادداشت و سرمقاله، عکس خبری، کاریکاتور، داده نما (اینفوگرافی) و طنز شهری بخش های حرفه ای این جشنواره هستند.

وی افزود: بخش ویژه این جشنواره نقد مدیریت شهری و حادثه آتش سوزی سرای ایکی قاپولی بازار تبریز و تلاش مجاهدانه آتش نشانان برای مهار آن درنظر گرفته شده است.

حاجی‌زاده در خصوص موضوع آثار و شرایط شرکت در این جشواره اظهار داشت: کلیه آثار می بایست مرتبط با فعالیت های شهرداری تبریز در حوزه های مختلف اعم از فرهنگی و اجتماعی، خدمات شهری، فنی عمرانی، بازآفرینی شهری، آموزش شهروندی و … باشد که جزئیات آن به زودی با انتشار فراخوان جشنواره اعلام می‌شود.

وی بازه زمانی آثار منتشر شده در رسانه های مکتوب و مجازی را ابتدای سال ۹۷ اعلام کرد و افزود: به نفرات برتر بخش های مختلف جوایز نفیس اهدا می‌شود.