جذب ۲۰۰ آقازاده در شهرداری تبریز در دوران شهین‌باهر!
جذب ۲۰۰ آقازاده در شهرداری تبریز در دوران شهین‌باهر!
رئیس شورای شهر تبریز گفت: با دستور شهردار سابق ۲۰۰ نفر جذب شده اما باید مشخص شود این ۲۰۰ نفر چرا آقا زاده و فامیل زاده بودند.

به گزارش شمس، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی در صحن علنی شورا اظهار داشت: وقتی ماجرای جذب برخی‌ها را می‌پرسیم می‌گویند به دستور شهردار وقت بوده است، شهردار وقت نامه جذب همه را امضا کرده پس چرا فقط آقازاده‌ها و فامیل‌زاده جذب شده‌اند؟

وی ادامه داد: لیست پاداش‌ها، محل پاداش و مقدار پاداش‌ها را تا پایان وقت اداری باید به ما بدهید، همچنین لیست مامور به خدمت رفته‌ها و آمده‌ها را هم باید تحویل بدهید. چرا یک نفر از افراد فقیر و مستضعف وارد شهرداری نشده و فقط آقازاده‌ها توانستند وارد شهرداری شوند.

رئیس شورای شهر تبریز در خصوص شبهات مطرح شده در فضای مجازی توضیح داد: از زمانی که برادر من توسط ساواک شهید شد بنابر فرموده آیت الله طالقانی محله قرمیزی باغ را به نام شهید برگی تغییر نام دادند، بعداً مادر بنده چون نتوانست از نظر روحی در این محله بماند، به طرف بیمارستان کلیوی رفتیم و آنجا ساکن شدیم اما امروز هیج یک از خانواده و فامیل ما در کوی شهید برگی ساکن نیستند عزیزانی که می‌نویسند با رانت برگی به این‌کوچه آسفالت داده شده این حرف درست نیست.

حجت الاسلام برگی اضافه کرد: از شهرداری می‌خواهم جدول آسفالت شهرداری منتشر شود و منتی وجود نداشته باشد چرا که من با این حرف‌ها از پیگیری حق کوتاه نخواهم آمد.

وی متذکر شد: نامه‌ای به شهرداری در خصوص استعلام ماموران به خدمت، بازنشستگان شاغل، به شهرداری ارسال شده اما هنوز جواب داده نشده است، وقتی نامه‌ای با امضای رییس شورا ارسال می‌شود باید ۴۸ ساعته جواب آن داده شود.

انتهای پیام/