ثبت یک میلیون و ۳۰ هزار ساعت کار بدون حادثه در سه ماهه اول سال
ثبت یک میلیون و ۳۰ هزار ساعت کار بدون حادثه در سه ماهه اول سال
نادر کمالی گفت: در سه ماهه اول سال جاری، حدود یک میلیون و 30 هزار ساعت کار بدون حادثه در شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، ثبت گردیده است.

به گزارش شمس، نادر کمالی با اعلام اینکه در حوزه ایمنی، اقدامات موثری انجام یافته، گفت: نیل به اهداف ایمنی در شرکت، ناشی از استقرار و اجرای دقیق نظامHSE_MS می باشد.

وی ادامه داد: التزام همگانی به قواعد و مقررات و رعایت اصول و الزامات ایمنی، دقت و مسؤولیت پذیری کارکنان از عوامل دخیل در بهبود شاخص هایHSE و ثبت ساعات کار بدون حادثه در شرکت گاز استان می باشد.

سرپرست شرکت گاز آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه استقرار فرهنگ ایمنی، منجر به ایجاد محیط کاری امن و بدور از هرگونه تهدیدات جانی و مالی برای کارکنان و ذی نفعان شرکت گردیده و افزایش بهره وری و دستیابی به اهداف سازمانی را آسانتر می سازد، اظهار داشت: بازديد دوره اي از وضعيت ايمني و آتش نشاني تاسيسات و ادارات گاز استان، پايش و كنترل نظام پروانه هاي كار، انجام بوسنجي از تاسیسات گازرساني، شناسايي مخاطرات و ارزيابي ريسك هاي ايمني و تهيه و توزيع تجهيزات حفاظت فردي مطابق با دستورالعمل های فنی و ایمنی، برگزاری دوره های آموزشی مرتبط و… بخشی از اقدامات مهم شرکت در تحقق اهداف کار بدون حادثه می باشد.

وی با اشاره به روند افزایشی آمار کار بدون حادثه در سه ماهه اول سال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، به برنامه هاي سال جديد در راستاي ارتقاء و بهبود وضعيت ايمني اشاره و تصریح کرد: افزايش تعداد جلسات کنترلی، دوره هاي آموزشي ايمني و آتش نشاني با جامعه آماري گسترده تر و بارگذاري اطلاعات مربوط به تجهيزات اطفاء حريق و سيستم هاي اعلام حريق در راستاي سيستمي نمودن تعمير و نگهداشت اين تجهيزات، علاوه بر سایر دستورالعمل های اجرایی ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام /