تولید روزانه خودرو در تبریز به ۴۵۰ دستگاه افزایش می‌یابد/ ظرف یک ماه خودروهای ناقص را تحویل مشتریان می‌دهیم
تولید روزانه خودرو در تبریز به ۴۵۰ دستگاه افزایش می‌یابد/ ظرف یک ماه خودروهای ناقص را تحویل مشتریان می‌دهیم
حاجی‌زاده گفت: هم اکنون تولید روزانه این شرکت 300 دستگاه بوده که با تعامل سازنده با شرکت ساپکو و ایسیکو و همچنین رونق تولید سایت این تعداد به 450 دستگاه خودرو افزایش خواهد یافت.

به گزارش شمس، حمید حاجی‌زاده منصور در حاشیه دیدار مدیرعامل ایران خودرو از سایت تبریز، اظهار داشت: با رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت ساپکو در صورت تأمین به موقع قطعات تمامی خودروهای ناقص حداکثر یک ماه آینده رفع کسری و به صاحبان خودرو تحویل داده خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر ۲ هزار خودروی سمند و سورن تجاری سازی شده و منتظر بارگیری و ارسال به سوی نمایندگان فروش در سراسر کشور هستند.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز در خصوص موجودی پارکینگ خودروهای سایت تبریز بیان کرد: هم اکنون موجودی پارکینگ این شرکت حدود ۷ هزارخودرو بوده که در صورت ارسال و تحویل ۲ هزار خودروی تجاری سازی شده این عدد به کمتر از ۵ هزار خودرو کاهش می‌یابد.

وی ادامه داد: روزانه ۳۰۰ دستگاه خودروی سمند رفع کسری قطعات شده و به پارکینگ بزرگ این شرکت هدایت می‌شوند؛ میانگین تعداد قطعات کسری خودروی سمند قبل از این ۴۱ قطعه بوده که با پیگیری‌های صورت گرفته این تعداد به ۱۴ عدد تقلیل پیدا کرده است.

حاجی‌زاده منصور با اعلام اینکه با تلاش شبانه‌روزی کارکنان و تعهدی که نسبت به مشتریان داریم، وضعیت آمار خودروهای کف(ناقص) به سرعت در حال کاهش است، ابراز کرد: ماندگاری بیش از حد خودرو، عدم تجاری سازی محصول، کاهش تولید و تأمین قطعات مرتفع شده است.

وی توضیح داد: هم اکنون تولید روزانه این شرکت ۳۰۰ دستگاه بوده که با تعامل سازنده با شرکت ساپکو و ایسیکو و همچنین رونق تولید سایت این تعداد به ۴۵۰ دستگاه خودرو افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: با توجه به زیرساخت‌های فنی و مهندسی ایجاد شده در داخل سایت، هم اکنون ایران خودرو تبریز ظرفیت و آمادگی کامل جهت تولید محصولات دیگر گروه صنعتی ایران خودرو را با تیراژ مناسب دارد.

وی در پایان به کسب سه ستاره کیفیت محصول سورن که مهرماه سال جاری از شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران اخذ شده است اشاره کرد و افزود: این افتخار حاصل تلاش و کوشش تمامی پرسنل بوده که امید است با اخذ ستاره سوم سمند نیز برگ زرین دیگری بردستاوردهای این شرکت افزوده شود.

انتهای پیام/