تشکیل ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در مجموعه شهرداری تبریز
تشکیل ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در مجموعه شهرداری تبریز
اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز به عنوان ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در مجموعه شهرداری تبریز معرفی شد.

به گزارش شمس، مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: مقرر شده کلیه دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف شهرداری تبریز با هماهنگی این اداره کل، اقدامات لازم در خصوص پیشگیری از این بیماری انجام دهند.

محمدحسین حسن‌زاده افزود: بر اساس دستورالعمل های پیوستی وزارت بهداشت و درمان، برنامه‌های متعددی در این خصوص تدوین و برای تمامی مناطق و سازمان‌ها ارسال شده است.

وی ادامه داد: در مجموعه شهرداری تبریز نیز تاکید ما بر رعایت بهداشت فردی است. همچنین کارشناسان این اداره کل توسط رابطین بهداشت مناطق و سازمان‌ها اقدامات ضربتی بازدید از سطح منطقه و سازمان‌ها انجام می‌دهند.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از توقف تمامی برنامه‌ها، همایشها و گردهمایی در این مجموعه خبر داد و گفت: همچنین مقرر شد، مواردی در قالب بروشورها و پیام‌های آموزشی در خصوص آشنایی با بیماری کرونا از سوی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و اداره کل سلامت شهرداری تهیه و در بین مناطق و سازمان‌ها توزیع شود.

حسن‌زاده یادآور شد: هر گونه برنامه ای در این خصوص بر اساس مصوبات ستاد استانی خواهد بود و مطابق تصمیم آنها در سازمان‌های مختلف مجموعه شهرداری اهم از قطار شهری، اتوبوسرانی و تاکسیرانی اقدامات لازم همچون ضدعفونی پله‌های برقی و آسانسورها در قطار شهری، ضدعفونی کردن ایستگاه‌های اتوبوس و…انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/