تحویل ساعت طلای ۲۰ میلیاردی توسط پلیس امانتدار
تحویل ساعت طلای ۲۰ میلیاردی توسط پلیس امانتدار
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از صحت عمل و امانتداری ماموران پلیس آگاهی و تحویل ساعت طلای 20 میلیارد ریالی به صاحبش خبر داد.

به گزارش شمس، توحید فارسی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از محلات این شهرستان موضوع بلافاصله در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات فنی و پلیسی به‌عمل آمده مشخص شد، سارقان با تخریب قفل و درب های ورودی وارد منزل شده و اقدام به سرقت طلاجات گردنبند،گوشواره، ساعت نفیس و اسناد و مدارک کرده و متواری شده‌اند.

فارسی بیان داشت: بعد از اقدامات اطلاعاتی و فنی و میدانی به‌عمل آمده مشخص شد که سارقان بعد از سرقت، کیف سرقتی حاوی اسناد مدارک را در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان به بیرون پرت کرده و متواری شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان به محل عزیمت و با تحقیقات میدانی کیف حاوی اسناد مدارک را پیدا کرده و بعد از بررسی‌های لازم متوجه شدند که ساعت طلای نفیس ۲۰ میلیاردی نیز در داخل کیف می‌باشد که این ماموران وظیفه‌شناس پس از هماهنگی لازم در کمال صحت عمل کیف را با محتویات کامل عیناً به پلیس آگاهی جهت تحویل به مال باخته تحویل دادند.

فرمانده انتظامی مراغه افزود: با مناعت طبع و پاکدستی ماموران، کلیه اقلام مشکوفه عیناً به مال باخته تحویل و صاحب اموال از امانتداری، صداقت و عملکرد ماموران پلیس آگاهی ابراز رضایت و قدردانی کردند.

سرهنگ فارسی با بیان اینکه ساعت نفیس مذکور شناسنامه‌دار بوده و بیش از ۲۰ میلیارد ریال ارزش دارد، عنوان کرد: کارکنان پلیس، باید الگو و سرآمد در پاکدستی و پاکدامنی بوده  و وجود کارکنان صالح و صحیح العمل در بدنه سازمان نه تنها موجب رشد و تعالی پلیس در تراز انقلاب می‌شود بلکه سبب دلگرمی بیشتر مردم و افزایش سرمایه اجتماعی پلیس خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه با بیان اینکه ماموران انتظامی امین مردم هستند ضمن تشکر از ماموران پاکدست و امانتدار از مردم درخواست کرد در حفاظت از اموال خود مراقبت بیشتری نمایند و از نگهداری حمل مقدار زیاد وجه نقد و اشیا قیمتی اجتناب ورزند.

انتهای پیام/