تجاری‌سازی ۲۲ هزار دستگاه خودرو سورن‌پلاس در ایران خودرو تبریز
تجاری‌سازی ۲۲ هزار دستگاه خودرو سورن‌پلاس در ایران خودرو تبریز
مدیرعامل ایران خودرو تبریز گفت: از ابتدای سالجاری و به‌مدد و به‌همت کارکنان تاکنون ۲۲ هزار دستگاه خودرو سورن‌پلاس در این شرکت تجاری‌سازی شده است.

به گزارش شمس، اصغر خوش‌فهم در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با بهره گیری از توسعه‌ی خطوط و ارتقاء کمی و کیفی محصولات تولیدی این سایت درصدد است با تغییرات عمده در بخش فنی، مهندسی و عمرانی رکورد جدیدی در تولید خودرو ثبت کند که برگ زرین دیگری بر دستاوردهای این شرکت در حوزه صنعت خودرو خواهد بود.

وی تاکید کرد: امسال بیش از ۱۰ هزار تاکسی سورن پلاس پایه گازسوز در برنامه تولید این شرکت قرار دارد که از ماه آتی به تولید انبوه رسیده و وارد ناوگان تاکسیرانی کشور خواهد شد.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز با بیان اینکه با عرضه سورن پلاس دوگانه سوز و افزایش سطح ایمنی و تجهیزات در اختیار راننده و مسافران، رضایتمندی بیشتری حاصل خواهد شد، گفت: تولید این محصول مطابق با استانداردهای تعریف شده خودرو توام با ارتقاء کیفی مدنظر شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران خواهد بود.

وی در رابطه با تولید ماهیانه خودرو بیان کرد: میزان تولید ماهانه این شرکت در خردادماه سالجاری ۷۲۰۰ دستگاه خودروی سورن پلاس بوده که موجب شکسته شدن رکورد تولید در سالجاری شده است.

خوش‌فهم اضافه کرد: مطابق فرامین رهبر معظم انقلاب، در سال مزین به تولید، دانش بنیان، اشتغال افرین، افزایش تولید و ارتقای کیفی و کمی محصول مهمترین اولویت شرکت ایران خودرو تبریز در راستای تکریم مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو است.

وی با تاکید بر تلاش این شرکت برای تبدیل آذربایجان شرقی به قطب سوم خودروسازی کشور از طریق انتقال تکنولورژی و دانش فنی ساخت، خاطرنشان کرد: در سالجاری خودروی سورن پلاس با گیربکس شش سرعته به صورت آزمایشی تولید و تجاری‌سازی خواهد شد.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز خاطرنشان کرد: روند تولید خودرو در ایران خودرو تبریز افزایشی است و میانگین تولید روزانه خودرو در این سایت هم اکنون ۳۰۰ دستگاه بوده که با بهبود وضعیت تامین، ظرفیت تولید روزانه بیش از ۴۵۰ دستگاه فراهم است.

وی به آخرین تحولات فنی و عمرانی شرکت ایران خودرو تبریر اشاره کرد و گفت: در سالجاری و باهدف توسعه‌ی زیرساخت‌های فنی و عمرانی اقداماتی بسیار مطلوبی انجام گرفته است که از مهمترین آنها می‌توان به افزایش طول خط تولید، توسعه عمرانی پارکینگ ممقان، افزایش راندمان کاری در راستای بهره وری تولید، توانمندسازی منابع انسانی و ایجاد زیرساخت‌های فنی لازم که در نهایت منجر به افزایش تولید خودرو طی روز می‌شود، اشاره کرد.

خوش‌فهم تاکید کرد: در راستای توسعه شرکت ایران خودرو تبریز و باحمایت مسئولین محترم استانی علی الخصوص استاندار محبوب و پرتلاش و نمایندگان بزرگوار و خدوم استان در مجلس شواری اسلامی، احداث خطوط رنگ و بدنه از مهمترین پروژه های آتی این شرکت خواهد بود، بطوریکه در آینده نزدیک بتوان با تکیه بر صنعت قطعه سازی و سایر صنایع استان در زمینه تولید سایر خودروهای بروز گروه صنعتی ایران خودرو اقدام کرد.

انتهای پیام /