تبریز، میزبان راند سوم مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور
تبریز، میزبان راند سوم مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور
دبیر هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری آذربایجان شرقی از میزبانی تبریز در راند سوم مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش شمس، سیامک امیرخیزی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری راند سوم مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور در تبریز، اظهار داشت: فردا (جمعه) تبریز میزبان راند سوم مسابقات اتومبیل‌رانی اسلالوم قهرمانی کشور خواهد بود که این مسابقه در پیست مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار می‌شود. این دوره، راند سوم مسابقات قهرمانی کشور است که با حضور شرکت کنندگانی از استان‌های مختلف کشور با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

وی افزود: اکثر استان‌ها برای حضور در این مسابقه اعلام آمادگی کرده‌اند و تیم‌های برخی از استان‌ها مانند هرمزگان، کرمان، شیراز و اصفهان در روزهای گذشته وارد تبریز شده‌اند.

وی با دعوت از شهروندان علاقه‌مند به این رشته مهیج ورزشی گفت: تماشای این مسابقه برای عموم افراد آزاد است و خانواده‌ها می‌توانند فردا با حضور در پیست اتومبیل‌رانی ورزشگاه یادگار امام، راند سوم مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور را از نزدیک تماشا کنند. برای مسابقه فردا برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته‌ایم. همچنین حرکات نمایشی ماشین و موتور را در برنامه‌مان قرار دادیم تا جذابیت مسابقه را برای تماشاگران به بیشترین مقدار برسانیم.

دبیر هیئت اتومبیل‌رانی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در این مسابقه، ۷۵ شرکت کننده در ۲ کلاس بانوان و ۳ کلاس آقایان با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا تیم‌های برتر این دوره مشخص شوند. راند اول و دوم مسابقه اسلالوم قهرمانی کشور پیش از این برگزار شده و راند سوم نیز در تبریز برگزار می‌شود. در پایان هم قرار است به نفرات اول تا سوم، جوایزی به رسم یادبود تعلق بگیرد. تلاش می‌کنیم که تیم آذربایجان شرقی هم در کلاس بانوان و هم در کلاس آقایان با تیم کامل راهی مسابقه شود.

امیرخیزی با اشاره به برنامه‌های آینده هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری آذربایجان شرقی، یادآور شد: با توجه به اینکه در فصل تابستان قرار داریم، چند برنامه متناسب با این فصل را در برنامه خود قرار داده‌ایم. پس از مسابقه فردا که اسلالوم قهرمانی کشور است، یک مسابقه موتور ریس برگزار خواهیم کرد. پس از آن نیز، یک رالی خانوادگی برگزار می‌کنیم تا عموم مردم را به پای این رشته پُرطرفدار بکشانیم. البته برای فصل زمستان هم برنامه‌های زمستانی در تقویم ورزشی‌مان گنجانده‌ایم.

رئیس هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری شهرستان تبریز در پایان عنوان کرد: جا دارد از ارگان‌های مختلف که نهایت همکاری را با هیئت اتومبیل‌رانی دارند و همیشه به ما کمک می‌کنند، تشکر و قدردانی ویژه‌ای داشته باشم. اداره‎کل ورزش و جوانان استان و شهرستان تبریز و هیئت‌ رییسه کمیته‌های مختلف هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری همیشه در برگزاری مسابقات مختلف کنارمان بودند که از همه آنها تشکر می‌کنم.