تایید دو بازیکن خارجی در کمیته فنی تراکتور
تایید دو بازیکن خارجی در کمیته فنی تراکتور
پس از بررسی بازی ها و سوابق بازیکنان خارجی در کمیته فنی؛ امروز دو بازیکن خارجی به لحاظ فنی مورد تائید کمیته فنی و سرمربی تیم قرار گرفتند.

به گزارش شمس، غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه در گفتگو با یک برنامه رادیویی با اعلام این خبر افزود:بازیکنان خارجی به لحاظ فنی تایید شده و اکنون در مراحل مذاکره و عقد قرار داد می باشند.

صادقیان با بیان اینکه هواداران دل نگرانی در خصوص آمادگی تیم تراکتور نداشته باشند تصریح کرد:ما بهترین و اولین بودن را هدف قرار داده و در این راه تمام تلاش خود را به کار بسته ایم؛ضمن اینکه در روزهای آتی مراسم رونمایی از پیراهن تیم را نیز برای هواداران برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به تعویق زمان آغاز رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور گفت:وجود نظم در استادیوم ها و اجرای رقابتهای لیگ برتر، یک شرط لازم است که بایستی این امر محقق شود و طبیعتا هر تغییری نیاز به هزینه دارد و این تعویق زمان آغاز لیگ هم هزینه ایجاد این بستر است.

صادقیان در خصوص موضوع پرونده محسن فروزان نیز گفت:در این پرونده وکیل ویژه ای گرفته و به جد پی گیر حق و حقوق باشگاه هستیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به احکام صادره برای آکادمی باشگاه گفت:آکادمی را بایک افق بلند مدت،میان مدت و کوتاه مدت طراحی کرده ایم تا در نهایت به زیرساخت های تیمی کمک شود.

صادقیان با بیان اینکه ما تورک ها به تلاش،قدرت و مدیریت زبانزد هستیم گفت:تا زمانی که هواداران در کنار تیم محبوب خود باشند با قدرت به راه خود ادامه خواهیم داد.