تاکنون ۱۰۲ تجربه ارزشمند کارکنان در قالب مدیریت دانش ثبت و ارزیابی شده است
تاکنون ۱۰۲ تجربه ارزشمند کارکنان در قالب مدیریت دانش ثبت و ارزیابی شده است
با توجه به استقرار سامانه مکانیزه مدیریت دانش در شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی، تاکنون 102 تجربه ارزشمند کارکنان شرکت در قالب مدیریت دانش ارزیابی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

به گزارش شمس، محمّدرضا سخندانی با اعلام این خبر گفت: شرکت گاز استان از شرکت های پیشرو در استقرار سیستم های مدیریتی بوده و هم اکنون راهبری سه نظام مدیریت دانش، مدیریت فن آوری و مدیریت خلاقیت و نوآوری در شرکت انجام می گردد.

وی با اشاره به رویکرد مدیریت دانش در این شرکت افزود: مدیریت دانش در شرکت گاز از طریق  استقرار نرم افزار مکانیزه، توسعه فرآیندهای مدیریت دانش و یکپارچه سازی آن با فرآیندهای سازمانی، سازماندهی دبیرخانه مرکزی، آموزش و تسری الزامات اجرایی در سطح کارکنان، استخراج و نگهداشت دانش کلیدی کارکنان در حوزه های فرآیندی و پروژه ها محقق شده است.

رئیس امور پژوهش و فن آوری درخصوص برنامه های پیش بینی شده مدیریت  دانش در سال جاری اظهار داشت: اخذ مجوز برای تدوین تجارب همكاران واحدهاي (ICT، اندازه گيري و توزيع گاز، مالي، بهره برداري، بازرسي فني و HSE) با رويكرد وصول مطالبات، تدوين كتاب (چالش هاي پيش روي رؤساي مناطق و نواحي گاز) و مصاحبه با كليه  همكاران امور HSE  در بخش هاي بهداشت صنعتي، محيط زيست و ايمني (بالاخص تجارب همه گيري در covid-19) از جمله برنامه های اجرایی در سال جدید خواهد بود.

انتهای پیام /