بی‌نیاز شدن شهرداری از خرید قطعات بتنی/ قابل قبول نیست که یک متر مسکن ارزان هم برای حاشیه‌نشینان نساخته‌ایم
بی‌نیاز شدن شهرداری از خرید قطعات بتنی/ قابل قبول نیست که یک متر مسکن ارزان هم برای حاشیه‌نشینان نساخته‌ایم
شهین باهر گفت: برای من و هیچ کس قابل قبول نیست با امکانات بالایی که در این مجموعه داریم هنوز نتوانسته ایم یک متر خانه ارزان قیمت برای شهروندان تبریزی که در حاشیه شهر زندگی می کنند بسازیم.

به گزارش شمس، ایرج شهین باهر در حاشیه مراسم افتتاح خط تولید قطعات بتنی با بیان اینکه این اقدام در راستای کاهش هزینه های شهرداری انجام شده است اظهار داشت: با بهره برداری از این خط شهرداری دیگر نیازی به تامین انواع قطعات بتنی از خارج از مجموعه ندارد.

وی گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در مسیرهای گردشگری از آسفالت استفاده نکرده و معابر را کف پوش کنیم تا کیفیت نگهداری از این اماکن بیشتر شود.

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما در مجموعه مدیریت شهری اداره کم هزینه اما با کیفیت بالای شهر است، خاطرنشان کرد: سال گذشته با افتتاح کارخانه آسفالت در عین حال که توانستیم هزینه تمام شده آسفالت را کاهش دهیم از سوی دیگر شاهد افزایش کیفیت آسفالت تولیدی در مجموعه شهرداری هستیم.

وی با اشاره به وضعیت شهر تبریز و نیاز بالا به انواع قطعات بتنی گفت: برای من و هیچ کس قابل قبول نیست با امکانات بالایی که در این مجموعه داریم هنوز نتوانسته ایم یک متر خانه ارزان قیمت برای شهروندان تبریزی که در حاشیه شهر زندگی می کنند بسازیم.

شهین‌باهر افزود: امیدوارم با همراهی اداره کل مسکن و شهرسازی و استانداری بتوانیم با فعال کردن این مجموعه شاهد ساخت مسکن ارزان قیمت برای شهروندان و حل مشکل حاشیه نشینی باشیم.

وی با اشاره به اینکه در دوره اخیر شهرداری بسیاری از واسطه ها حذف شده اند، اظهار داشت: بدون توجه به حاشیه ها برای توسعه شهر تلاش می کنیم و توجهی به موارد دیگر نداریم.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از برخی مدیرانی که به جای کار دنبال بهانه گیری هستند، گفت: دوران اعتراض، بهانه گیری، تقصیر را گردن کسی دیگر و تحریم ها انداختن گذشته است، برای مدیری که قصد دارد کار کند در هر زمان و مکان، شرایط امکان کار وجود دارد.

وی یادآور شد: بر اساس وظایفی که به ما محول شده است برای توسعه شهر و خدمت به مردم تا آخرین لحظه ای که مسئولیت را در اختیار داریم کار می کنیم.