بهتاج خواستار برکناری رییس هیات وزنه‌برداری آذربایجان شرقی شد
بهتاج خواستار برکناری رییس هیات وزنه‌برداری آذربایجان شرقی شد
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی خواستار برکناری رییس هیات وزنه برداری خود شد که در انتخابات فدراسیون شرکت نکرد.

به گزارش شمس، در مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری، رییس هیات آذربایجان شرقی غایب بود که در مجمع اعلام شد به دلیل تاخیر قطار نتوانسته به موقع به مجمع برسد. اکنون نیز ایوب بهتاج مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در نامه‌ای به فدراسیون وزنه برداری خواستار برکناری رییس هیات وزنه برداری استان خود شد که ابتدا از سوی سرپرست فدراسیون با این نامه موافقت شد اما سپس اعلام شد فعلاً این اقدام انجام نشود تا رییس فدراسیون بیاید

در واقع تصمیم گرفته شد وقتی علی مرادی کارش را در فدراسیون آغاز کرد، خود او و بهتاج در مورد این رییس هیات تصمیم گیری کنند.
مجمع انتخاباتی وزنه برداری روز یکشنبه برگزار شد که علی مرادی با ۲۲ رای برای چهار سال دیگر انتخاب شد. از آنجا که انوشیروانی ۱۱ رای آورد در صورتی که این رییس هیات حاضر می‌شد و اگر به انوشیروانی یا هر کاندیدایی به جز مرادی رای می‌داد، انتخابات به دور دوم می‌رفت.

گفننی است؛ علی‬ مرادی ‏با کسب ۲۲‬ ‏ رأی از ۴۳ آرای مأخوذه برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون وزنه برداری انتخاب شد.‬ انوشیروانی ۱۱ رأی، آخوندی ۸ رأی و غزالیان ۲ رأی در این انتخابات کسب کردند. کوروش باقری و نصرت الله عابدینی به نفع سجاد انوشیروانی انصراف دادند. حسین رضازاده هم در مجمع حاضر نشد و غیبت داشت.