بلاغی: اقدامات ارزشمند حوزه هنری با بودجه موجود/دو کتاب با موضوع نیروی هوایی در استان رونمایی می‌شود
بلاغی: اقدامات ارزشمند حوزه هنری با بودجه موجود/دو کتاب با موضوع نیروی هوایی در استان رونمایی می‌شود
رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی با فرمانده پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شمس، سیدمحمدحسین بلاغی با حضور در پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز با سرتیپ دوم خلبان سیدجاوید هاشمی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، بلاغی با اشاره به فعالیت‌های حوزه هنری استان اظهار کرد: با توجه به بودجه موجود، اقدامات بزرگ و ارزشمندی از سوی حوزه هنری استان در حوزه های مختلف هنری انجام می‌گیرد که از جمله این اقدامات می‌توان به انتشار و تولید کتب در حوزه ادبیات پایداری اشاره کرد.

وی افزود: در این راستا هشت عنوان کتاب با موضوع نیروی هوایی در کشور تهیه و تدوین شده که دو کتاب از این هشت عنوان در استان آذربایجان شرقی نگارش یافته و بزودی رونمایی می‌شود.

در ادامه این نشست، سرتیپ دوم خلبان هاشمی، فرمانده پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز نیز ضمن قدردانی از اقدامات حوزه هنری استان اظهار کرد: جوانان امروز نیازمند آشنایی بیش از پیش با خاطرات هشت سال دفاع مقدس به ویژه رشادت های خلبانان این دوران دارند که حوزه هنری استان در زمینه تاریخ شفاعی اقدامات مطلوبی صورت داده است.

وی خواستار استمرار همکاری حوزه هنری استان و پایگاه دوم شکاری شهید فکوری تبریز شد و گفت: امیدواریم با همکاری مستمر، اتفاقات خوب و مطلوبی در زمینه ادبیات پایداری و سایر هنرها در آینده رخ دهد.