بسیج سازندگی امسال ۲ هزار و ۸۸۷ طرح اجرا کرد
بسیج سازندگی امسال ۲ هزار و ۸۸۷ طرح اجرا کرد
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه این سازمان در کنار دستگاه های اجرایی برای کمک به دولت در محرومیت زدایی تلاش می‌کند، گفت: امسال به مناسبت هفته بسیج در سراسر کشور ۲ هزار و ۸۸۷ طرح توسط سازمان بسیج سازندگی افتتاح شده است.

به گزارش شمس، سردار محمد زهرایی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح ۲ طرح حوزه سلامت این سازمان در شهرستان مرند اظهار داشت: پروژه‌های بسیج سازندگی در همکاری با نهادها و دستگاه‌های تخصصی به صورت مجزا در استان‌های مختلف کشور به بهره برداری رسیده است.

وی همکاری بسیج سازندگی با دستگاه‌های اجرایی و دولتی را مهم تلقی و خاطرنشان کرد: هم گرایی و هم افزایی بین بسیج و سپاه با سایر دستگاه‌ها مزیت بسیار بالایی برای کشور دارد که موجب می‌شود از ظرفیت مردم و خیّرین و گروه‌های جهادی بسیج برای اجرای طرح‌های بزرگ در کشور بهره برد.

سردار زهرایی با اشاره به اینکه امروز ۱۲۵ طرح بسیج سازندگی به مناسبت هفته بسیج در شهرستانهای مختلف آذربایجان شرقی افتتاح شد، افزود: برای اجرای این طرح‌های افتتاح شده در مجموع بیش از ۲۲ میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور همچنین گفت: بسیج سازندگی آذربایجان شرقی تعداد یک هزار و ۶۰ طرح را در شورای برنامه ریزی استان به تصویب رسانده و با امضای موافقت نامه و قرارداد با دستگاه‌های اجرایی این طرح‌ها در دست اجراست.

شایان ذکر است، ساختمان‌های مرکز سلامت در بخش یامچی و روستای دولت آباد شهرستان مرند با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور افتتاح شد. این طرح‌ها با مشارکت بسیج سازندگی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز با پنج میلیارد تومان اعتبار اجرا شده است.