برگزاری سومین نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری مراکز استان‌ها در تبریز
برگزاری سومین نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری مراکز استان‌ها در تبریز
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز از برگزاری سومین نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری مراکز استان‌ها در تبریز خبر داد.

به گزارش شمس، فریدون بابایی اقدم در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با سومین نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری کلانشهرها و مراکز استان‌ها در تبریز اظهار کرد: این نشست برای اولین بار توسط کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شروع به کار کرد و دومین دوره‌ی آن نیز در مشهد برگزار شد و در راستای برگزاری دوره‌ی سوم با همکاری اعضای شورای شهر تبریز و شهرداری کلانشهر تبریز با پیشنهاد کمیسیون معماری و شهرسازی شورای تبریز تلاش کردیم تا تبریز میزبان سومین دوره این نشست باشد.

وی افزود: برای حضور در این نشست تمام استان‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده سومین دوره از نشست مجمع مشورتی روسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری کلانشهرها و مراکز استان‌ها در روزهای ۱۴ و ۱۵ ماه جاری برگزار خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز همچنین ادامه داد: در این نشست علاوه بر روسای کمیسیون‌های شهرسازی و معماری با هماهنگی‌های انجام شده با توجه به اهمیت این نشست با حضور تعدادی از مسئولان کشوری برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از جمله برنامه‌های دو روزه این نشست برگزاری طرح موضوع و انتخابات هیأت رئیسه نشست و تشکیل کمیته‌های شهرسازی، معماری و بازآفرینی شهری و در نهایت اختتامیه و بیانیه پایانی و طرح موضوعات خواهد بود.

انتهای پیام /