برگزاری جلسه مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش‌های دانشجویی در تبریز
برگزاری جلسه مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش‌های دانشجویی در تبریز
با حضور نماینده‌های سراسر کشور جلسه مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش‌های دانشجویی کشور به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شمس، هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان کشور در جلسه مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش‌های دانشجویی به میزبانی دانشگاه تبریز گفت: این مجمع با هدف بررسی برنامه‌های مجمع عمومی فدراسیون ورزش‌های دانشجویی است و در این جلسه برنامه و بودجه سالیانه فدراسیون ورزشهای دانشگاهی و برنامه راهبردی پنج ساله برای پیشبرد اهداف و همچنین آیین نامه‌هایی که نیازمند تصویب یا اصلاح است مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: صورت‌های مالی بررسی و بودجه لازم را تصویب می‌کنیم تا فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی موفق عمل کند، همچنین تصویب ایین نامه ها، دستورالعمل پرداخت حق الزحمه و آیین نامه برگزاری المپیاد‌های ورزشی دانشجویان از دیگر اولویت‌های این مجمع است. سه المپیاد دیگر نیز در حوزه ورزشی در تابستان امسال برگزار خواهیم کرد تا شاهد تحرک دانشجویان در بخش‌های مختلف باشیم.

امامعلی پور، معاون امور دانشجویی دانشگاه تبریز نیز گفت: با کمک عزیزان اتفاقات خوبی در المپیاد ورزش دانشجویی افتاده ومسابقات در سطح جهانی برگزار می‌شود، حضور دانشجویان ملی پوش و المپیکی در این مسابقات نیز بسیارارزشمند است.

وی ادامه داد: برگزاری جشنواره استارت اپ‌های ورزشی یکی از مهمترین برنامه‌های ما بود که متناسب با شعار سالاست چرا که همه در حوزه دانش بنیان اقدام می‌کنند و امید داریم در حوزه ورزش هم شاهد این موضوع باشیم. سعی دانشگاه تبریز هم این بوده در شان دانشجویان و ورزشکارانعزیز، المپیاد پرنشاطی را برگزار کند.

گفتنی است المپیاد‌های ورزشی دانشجویی سال ۱۴۰۱ به منظور نشاط دانشجویان در المپیاد‌های چهارگانه به شرح زیر برگزار می‌شود: المپیاد ورزشی قهرمانی (دانشگاه تبربز) در بخش دانشجویان دختر از ۱۷ الی ۲۷ تیر ماه و در بخش پسران از ۲۸ تیرالی ۷ مرداد خواهد بود. المپیاد ورزش همگانی (دانشگاه شهرکرد) بخش خواهران از ۲۸ الی ۳۱ تیرماه و بخش پسران از ۳ الی ۵ شهریور؛ المپیاد ورزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل (دانشگاه مازندران) بخش دختران از ۷ الی ۱۳ شهریور و بخش پسران از ۱۴ الی ۲۰ شهریور و المپیاد ورزشی فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر (دانشگاه اصفهان) بخش دختران از ۱ الی ۷ شهریور و بخش پسران از ۲ الی ۸ شهریور برگزار می‌شود.

انتهای پیام /