برگزاری جشنواره جایزه ملی ایثار در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز
برگزاری جشنواره جایزه ملی ایثار در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز

مدیر امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری جشنواره جایزه ملی ایثار در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شمس، حبیب‌الله آخوندی در جمع خبرنگاران، از برگزاری پنجمین نشست مدیران و مسئولان امور شاهد و ایثارگران واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سمای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی به‌صورت وبینار خبر داد.

وی گفت: در این نشست وضعیت دفاتر شاهد و ایثارگر، پیگیری فعالیت‌ها و عملکرد واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سمای استان آذربایجان‌شرقی مورد بررسی قرار گرفت.

وی، ضمن تشریح برنامه‌های سه ماهه دوم سال تحصیلی و برنامه‌ریزی برای بازدید دفاتر امور شاهد و ایثارگر واحدها و مراکز، از تسهیلات لازم برای شناسایی دانشجویان شاهد و ایثارگر نخبه به لحاظ آموزشی، پژوهشی و علمی خبر داد.

آخوندی افزود: با توجه به برگزاری جشنواره جایزه ملی ایثار در آینده نزدیک مسئولان شاهد و ایثارگر از اکنون به‌دنبال شناسایی دانشجویان نخبه دارای اختراع، چاپ مقاله و کتاب در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترای عمومی و تخصصی باشند.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد تبریز، وی بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام سالگرد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی باید تمام دفاتر امور شاهد و ایثارگران در دانشگاه آزاد اسلامی برای سالگرد شهادت این شهید با رعایت دقیق و کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برنامه‌ریزی کنند.

وی تشریح کرد: با توجه به شرایط مجازی دانشگاه‌ها، مسئولان امور شاهد و ایثارگران واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سما با هدف اطلاع وضعیت تحصیلی، روند آموزشی و پژوهشی و مسائل و مشکلات احتمالی جامعه هدف ایثارگران هر روز باید با تعدادی از دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق تماس تلفنی یا پیامک و در صورت داشتن کانال اطلاع‌رسانی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر ارتباط داشته باشند.

  • منبع خبر : ایسنا