برنامه سپاه برای ساخت ۳۰۰۰ مسکن ملی و آبرسانی به مناطق محروم استان/ کشف بیش از ۱۳۰ تُن کالای احتکاری توسط اطلاعات سپاه عاشورا
برنامه سپاه برای ساخت ۳۰۰۰ مسکن ملی و آبرسانی به مناطق محروم استان/ کشف بیش از ۱۳۰ تُن کالای احتکاری توسط اطلاعات سپاه عاشورا
فرمانده سپاه عاشورا گفت: در ۵ روز اخیر در استان ۶۳ و نیم تن روغن خوراکی، بیش از ۶۰ تن ماکارونی، ۷ تن آرد، ۴ تن تخم مرغ، ۵ تن حبوبات و.... توسط اطلاعات سپاه عاشورا کشف شده و جهت توزیع بین مردم به سازمان تعزیرات واگذار شده است.

به گزارش شمس، سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده در مراسم تکریم و معارفه مسئولین سابق و جدید سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در هیچ یک از قراردادهای قبل از انقلاب، منافع ایران تأمین نشده است و انقلاب اسلامی برای ما آزادی و استقلال به ارمغان آورد.

وی به موضوع مذاکرات هسته‌ای اشاره کرده و افزود: در مذاکرات برجام، هدف مسائل هسته‌ای بود اما بعداً مسائل موشکی و حقوق بشر را مطرح کردند، این قلدری و زورگویی است.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه حقوق بشر مدنظر آمریکا و غرب، بی بند و باری و دست کشیدن از اخلاق و دیانت است؛ گفت: بزرگترین دستاورد مذاکرات هسته‌ای این بود که ثابت شد آمریکا قابل اعتماد نیست و ادعای حل مشکلات با مذاکره با آمریکا صحیح نیست.

وی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در برجام عمل کرد، تحریم‌ها نه تنها رفع نشد بلکه شدیدتر شد.

سردار عباسقلیزاده با اشاره به نقش برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یاری رساندن به مردم گفت: رسالت سپاه در کنار تأمین امنیت، مطالبه گری از قوای سه گانه در مسائل مردم است. سپاه هیچ گاه برای خود کار نکرده و کنار مردم بوده و خواهد ماند.

وی ضمن تاکید بر خدمات رسانی سپاه به مردم و اقشار آسیب پذیر ادامه داد: امسال سپاه، ساخت ۳۰۰۰ مسکن ملی و آبرسانی به مناطق محروم استان را در برنامه دارد.

فرمانده سپاه عاشورا در مورد حمایت ای سپاه از حوزه ورزش در استان نیز گفت: سپاه بدلیل پتانسیل خود و با هدف حمایت از جوانان، در سال‌های نه چندان دور تیم‌های ورزشی فجر و مقاومت را راه اندازی کرد و چند سال نیز تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را مدیریت کرد سپس بدلیل مسائلی، این باشگاه به طور قانونی به بخش خصوصی واگذار شد و اکنون سپاه هیچ نقشی در مدیریت این تیم ندارد.

وی به طرح اصلاح یارانه‌ها نیز پرداخته و گفت: سپاه در اجرای توزیع عادلانه یارانه‌ها به دولت کمک می‌کند و حامی مردم است تا بر مشکلات آنها غلبه شود.

سردار عباسقلیزاده به اقدامات سپاه عاشورا در استان برای اجرای صحیح طرح هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرده و افزود: در ۵ روز اخیر در استان ۶۳ و نیم تن روغن خوراکی، بیش از ۶۰ تن ماکارونی، ۷ تن آرد، ۴ تن تخم مرغ، ۵ تن حبوبات و…. توسط اطلاعات سپاه عاشورا کشف شده و جهت توزیع بین مردم به سازمان تعزیرات واگذار شده است.

وی به نقش برجسته سپاه عاشورا در مقابله با همه گیری کرونا اشاره کرده و گفت: سپاه و بسیج در امر واکسیناسیون کرونا بطور جدی وارد میدان شد و امروز شاهد هستیم فوتی‌های کشور به کمتر از ۲۰ نفر رسیده اما کشور مدعی همچون آمریکا در مدیریت کرونا وامانده است.

فرمانده سپاه عاشورا به جایگاه برجسته رسانه‌ها در تنویر افکار عمومی تاکید کرده و گفت: از رسانه‌ها انتظار داریم در مقابل هجمه شدید رسانه‌های خارجی و مقابل خط تحریف حقایق بایستند.

وی در پایان گفت: تلاش ما حمایت حداکثری از رسانه‌های استان است و به آزادی رسانه کاملاً معتقدیم.

انتهای پیام/