بررسی مشکلات ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در تبریز
بررسی مشکلات ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی در تبریز

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر تسریع در احداث بیمارستان 327 تخت‌خوابی تأمین اجتماعی در تبریز تاکید کرد.

به گزارش شمس،محمدرضا پورمحمدی در جلسه بررسی مشکلات و موانع ساخت بیمارستان ۳۲۷ تخت‌خوابی تأمین اجتماعی در شهرک خاوران تبریز گفت: تکمیل و بهره‌برداری از این بیمارستان یکی از مطالبات بحق مردم تبریز است.
وی با اشاره به صدور مجوز احداث این بیمارستان در سال ۸۷، تصریح کرد: تأخیر در آغاز عملیات اجرایی این بیمارستان موجب نارضایتی‌هایی شده که لازم است با تسریع در ساخت آن، این تأخیر جبران شود.
وی خواستار همراهی و همکاری هرچه بیشتر شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز با اداره کل راه و شهرسازی استان در احداث این بیمارستان شد و افزود: مدیریت استان، خود را متعهد به تکمیل این طرح می‌داند و هرگونه تاخیر و تعلل عمدی در تکمیل این پروژه، به پای همه دستگاه‌های مسئول تمام خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی با ابراز رضایت از طرحهای عمرانی چند سال اخیر در حوزه بهداشت و درمان استان، گفت: این اقدامات سنجیده توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز باعث شده که در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کرونا، هیچ مشکلی از نظر کمبود تخت‌های بیمارستانی و فضاهای فیزیکی برای مراقبت و درمان بیماران نداشته باشیم.

جواد رحمتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده برای آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۳۲۷ تخت‌خوابی تأمین اجتماعی، گفت: با توجه به جلسه اخیر رفع اختلاف دستگاه‌های دولتی و صدور دستور تخلیه اراضی تحت اختیار یکی از دستگاه‌های دولتی، پنج هکتار از اراضی واقع در حاشیه اتوبان شهید کسایی در اختیار شهرداری تبریز قرار می گیرد.

رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز نیز در این جلسه از اهتمام و همکاری جدی شهرداری تبریز برای تسریع در آغاز عملیات احداث این بیمارستان خبر داد و گفت: در حال حاضر، اراضی مورد نیاز به این منظور در اختیار بهداشت و درمان استان قرار گرفته است.

در این جلسه مقرر شد که سازمان تأمین اجتماعی استان، عملیات، فرآیندهای قانونی و تمهیدات لازم برای آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۳۲۷ تخت‌خوابی تبریز را در هفته دولت امسال انجام دهد.

انتهای پیام/