برای کاهش هزینه‌ها ماموریت‌های غیرضروری مدیران را حذف کرده‌ام
برای کاهش هزینه‌ها ماموریت‌های غیرضروری مدیران را حذف کرده‌ام
شهین‌باهر گفت: در سال جاری برای کاهش هزینه‌ها و مشکلات مالی، از سفرهای غیرضروری و حتی نیمه ضروری مدیران شهرداری تبریز جلوگیری کرده‌ام.

به گزارش شمس، ایرج شهین باهر صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر تبریز با اشاره به تلاش خود برای تامین حقوق کارکنان شهرداری تبریز، اظهار کرد: از اعضای شورا که مباحث معیشتی و اضافه کاری کارکنان شهرداری تبریز را مطرح می‌کنند، تشکر می‌کنم اما شورا برای شهرداری چارچوب بودجه‌ای را تعریف کرده و ما در این چارچوب حقوق کارکنان را پرداخت می‌کنیم.

وی ادامه داد: موضوع اضافه کاری حقوق کارکنان شهرداری تبریز دغدغه من نیز است و در این راستا چنانچه اعضاء شورا و کمیسیون بودجه، ردیف بودجه را مشخص کنند امکان پرداخت اضافه کاری کارکنان به وجود می‌آید.

شهردار تبریز در ادامه با اشاره به کاهش هزینه‌های جاری نهاد تحت مدیریت خود، عنوان کرد: ما در شهرداری تبریز هزینه‌های جاری را از هر جهت کاهش داده‌ایم؛ برای مثال ماموریت‌های غیر ضروری و نیمه ضروری مدیران شهرداری که دستاوردی نیز برای شهر ندارد را حذف کرده‌ایم.

وی افزود: بنده به عنوان شهردار تبریز آرزو و تلاش دارم شرایطی فراهم شود که بیشتر از حقوق فعلی و به اندازه واقعی به کارکنان شهرداری حقوق پرداخت شود.

شهین باهر در ارتباط با تخصیص کارت منزلت برای اقشار و گروه‌های هدف، یادآور شد: ما در صدد این هستیم که کارت منزلت فراگیر شود، بر این اساس باید گروه‌های هدف در کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر مشخص شود تا بر اساس اولویت و میزان بودجه، خدمات کارت منزلت به این گروه‌ها ارائه شود.

انتهای پیام/