با هر خطایی تلاویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد
با هر خطایی تلاویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد
فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراغه گفت: به فرمان رهبر معظم انقلاب با هرخطای دشمن تلاویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.

به گزارش شمس، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در صبحگاه نیرو‌های ارتش در پادگان امام رضا (ع) افزود: رژیم غاصب و صهیونیستی سرزمین‌های مسلمانان را اشغال کرده وکمتر از ۲۵ سال آینده این زمین‌ها به آغوش اسلام باز خواهد گشت.

وی اضافه کرد: امروز دستاورد‌های نظامی، دفاعی و تسهیلاتی ارتش جمهوری اسلامی ایران خار چشم دشمنان است.

به گفته فرمانده نیروی زمینی ارتش، تمامی یگان‌های نیروی زمینی در حال مجهز شدن به دستاورد‌های و تسهیلات نقطه زن، دورزن و هوشمند است.

وی افزود: برد پهپادها و موشک‌های عملیاتی نیروی زمینی ارتش تا تلاویو و حیفا رسیده است.

امیر حیدری با اشاره به شهر پهبادی ارتش افزود: این همه تجهیزات برای پاسخ گفتن به تجاوز‌های احمقانه دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی گفت: سلاح‌های سبک نیروی زمینی نیز در حال تغییر، به روز شدن و بومی شدن است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از خانه‌های سازمانی تازه احداث پادگان امام رضا (ع) مراغه نیز گفت: تا ۳ سال آینده برای ۲۵ هزار کارمند ارتش خانه شخصی احداث می‌شود.

وی گفت: برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری، خانه‌های شخصی برای پرسنل بالای ۱۵ سال خدمت به صورت مشارکتی احداث و تحویل می‌شود.

امیر حیدری افزود: خانه دار شدن پرسنل ارتش قبل از بازنشستگی یکی از اصلی‌ترین مطالبات رهبر معظم انقلاب از فرمانده ارتش است.

وی همچنین از ساخت ۲۳ هزار خانه پرسنلی در ۵۱ پادگان نیروی زمین برای رفاه کارکنان خبرداد.

امیر حیدری افزود: برای کهنه زدایی از خانه‌های سازمانی یگان‌های ارتش ۱۲ هزار خانه سازمانی در پادگان‌ها در حال نوسازی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در منزل یکی خانه‌های سازمانی تازه واگذار شده پای صحبت این خانواده نشست.

در یک سال گذشته ۱۲۰ واحد مسکونی سازمانی در مراغه احداث و واگذار شده است.

انتهای پبام/