با اسباب‌بازی اسرائیلی خوش نباش!/ تنش‌ها به‌نفع مردم منطقه نیست
با اسباب‌بازی اسرائیلی خوش نباش!/ تنش‌ها به‌نفع مردم منطقه نیست

جعفر راستی از رئیس‌جمهور آذربایجان خواست زیاد به پهپادهای اسرائیلی دلخوش نباشد.

به گزارش شمس، «جعفر راستی» در نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی درباره اتفاقات شمال‌غرب کشور، اظهار داشت: آنچه در شمال‌غرب کشور در جریان است به نفع مردم منطقه نیست، کسی که از این اختلاف سود می‌برد کشورهای آمریکا و رژیم صهیونیستی منفور است که چشم دیدن امنیت منطقه را ندارند.

وی با اشاره به عکس یادگاری رئیس‌جمهور آذربایجان با پهپاد اسرائیلی خطاب به وی گفت: زیاد به پهپادهای اسباب‌بازی صهیونیست‌ها دل خوش نکن چون پهپادهای جبهه مقاومت سال‌هاست خواب را از چشمان اسراییل ربوده است.

نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عدم تعیین تکلیف بعضی از استانداران و به تبع آن فرمانداران خلاء مدیریتی به وجود آورده است، متذکر شد: ضروریست با اقدام انقلابی وزیر کشور این موضوع حل شود، معاون اول و وزرای دولت سیزدهم توجه کنند عدم تعیین تکلیف معاونت‌ها و مدیران کل باعث آشفته بازار در قیمت‌ها شده است. مردم انتظار داشته و دارند که دولت سیزدهم، مخصوصا رییس جمهوری بتوانند در کمترین زمان به آشفته بازار قیمت‌ها سر و سامان دهند اما آنچه هر روز به قیمت‌ها افزوده می‌شود و مردم از این بابت نگرانند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به وزیر جهاد کشاورزی گفت: نداشتن مرکز خرید تضمینی و صادرات در استان‌ها، باغداران و کشاورزان را متضرر کرده است، لازم است در هر استانی مرکزی برای خرید تضمینی و صادرات محصولات باغداران و کشاورزان ایجاد شود تا کشاورزان بتوانند از طریق این مراکز محصولات خود را به کشورهای و استان‌های هدف برسانند این انتظار را از  وزیر جهاد کشاورزی داریم زیرا وی در کمیسیون کشاورزی مجلس از نزدیک این مشکلات را درک کرده است.

انتهای پیام/