بازداشت زوج قاتل که قلب قربانیان را به خورد سگ می‌دادند
بازداشت زوج قاتل که قلب قربانیان را به خورد سگ می‌دادند
پس از تعقیب و گریز طولانی دو جوان به نام‌های «خوان کارلوس هرناندز» و «پاتریشیا مارتینز» را در اکتبر سال گذشته در حالی دستگیر شدند که یک کالسکه بچه حاوی اجزای بدن انسان را جابجا می‌کردند.

به گزارش شمس، دادگاهی در مکزیک یک آدم کش و نامزدش را به ۶۵۴ سال زندان محکوم کرد. این قاتل مخوف با همدستی شریکش، بیست زن را کشته و قلب مقتولین را به سگ‌ها خورانده است.

پس از تعقیب و گریزی طولانی مسئولان، این دو به نام‌های «خوان کارلوس هرناندز» ۳۸ ساله و «پاتریشیا مارتینز» ۴۴ ساله را در اکتبر سال گذشته در حالی دستگیر کردند که یک کالسکه بچه حاوی اجزای بدن انسان را جابجا می‌کردند.

پس از جستجو در خانه متهمین، پلیس جسد شماری از زنان قربانی را یافت که قلبشان برای سگ‌ها پرتاب شده بود.

بنا به گزارش روزنامه «میرور» انگلستان، به آن دو لقب «وحشی‌های اکاتپک» داده شده، اکاتپک اسم شهری است که دو نفر در آن مرتکب جنایت شده اند.

به گفته این منبع، «پاتریشیا» قربانیان را که اغلب زنان جوان بودند، به بهانه خرید محصولاتی مانند پنیر، لباس و یا عطر به خانه می‌کشید.

زن و شوهر بی رحم، پس از کشاندن زنان به داخل خانه، آن‌ها را می‌کشتند و قطعه قطعه می‌کردند و پس از انجام کارهای عجیب و غریب قلب آن‌ها را به عنوان غذا برای سگ‌ها می‌انداختند.

از بیستم ماه می، دادگاه مکزیک هشت حکم برای آن‌ها صادر کرد که در کل مجازات آن‌ها به ۶۵۴ سال زندان رسید.