اولین استارت آپ‌های حوزه ورزش و فناوری‌های مربوطه در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود
اولین استارت آپ‌های حوزه ورزش و فناوری‌های مربوطه در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود
همزمان با برگزاری پانزدهمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان کل کشور، اولین استارت آپ های حوزه ورزش و فناوری های مربوطه تیرماه امسال به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می شود.

به گزارش شمس، پلتفرم‌های آنلاین و نرم افزاری، روش‌های ایجاد تحرک در حین کار،سنسورها و اپلیکیشن‌ها جهت ترویج سبک زندگی سالم، آموزش و ارتقا بهره وری ورزشی، اپلیکیشن‌های رشد و تکامل حرکتی، ارائه گجت‌های بهبود دهنده فعالیت‌های ورزشی، بهبود فرآیندهای باشگاه داری و مدیریت ورزشی، طراحی وبلاگ ورزشی و تجهیزات ورزشی از جمله محورهای استارت آپ اعلام شده است.

اولین استارت آپ های حوزه ورزش و فناوری های مربوطه بیشتر به منظور توسعه فعالیت های ورزشی دانشجویان، ایجاد شوق و ذوق دانشجویان و اساتید به سمت استارت آپ ها، جزو اهداف این استارت آپ اعلام شده و حمایت های خوبی هم از نفرات برتر صورت خواهد گرفت.

دانشگاه تبریز این استارت آپ را با حمایت و همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، صندوق پژوهش و فناوری استان آذربایجان شرقی، صندوق پژوهش و فناوری ارس، اداره کل فناوری و ارتباطات استان آذربایجان شرقی، پژوهشگاه علوم و ورزشی وزارت علوم، شتاب‌دهنده آرتان ۱۱۰۰ و ستاک برگزار می نمایید.

جهت ثبت نام در این رویداد کلیک کنید

انتهای پیام /