انهدام باند سارقان خودرو و دوچرخه در تبریز
انهدام باند سارقان خودرو و دوچرخه در تبریز
معاون هماهنگ کننده انتظامی آذربایجان شرقی از انهدام باند سارقان خودرو و دوچرخه در تبریز خبر داد و گفت: در این عملیات‌ها ۱۲ دستگاه خودروی سرقتی و ۳۰ دستگاه دوچرخه مسروقه کشف شد.

به گزارش شمس، سرهنگ صابر عباس زاده در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و همچنین سرقت‌های متعدد دوچرخه از مجتمع‌های مسکونی در شهر تبریز موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و محل‌های سرقت خودرو سه نفر از سارقان که دارای سوابق کیفری بوده شناسایی و در یک عملیات منسجم هر سه نفر را حین سرقت دستگیر کردند.

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان تشریح کرد: از مخفیگاه سارقان ۱۲ دستگاه خودروی مسروقه کشف و پس از احراز هویت و شناسایی به مالباختگان تحویل شد.

وی خاطرنشان کرد: با هوشیاری اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان در یک عملیات منسجم و هماهنگ شده دو سارق دوچرخه نیز دستگیر که در این راستا سه نفر مالخر نیز شناسایی شدند و متهمان به ۵۰ فقره سرقت دوچرخه اعتراف کردند.

سرهنگ عباس زاده عنوان کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان دوچرخه و مالخران تعداد ۳۰ دوچرخه سرقتی کشف شده است که شهروندان و مال باختگان می‌توانند با مراجعه به پلیس آگاهی استان نسبت به تحویل دوچرخه‌های مسروقه خود اقدام کنند.

به گزارش شمس به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی پلیس آذربایجان شرقی، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه سارقان باندهای سرقت دستگیر شده معتاد بوده و دارای سوابق متعدد کیفری هستند، از شهروندان درخواست کرد: از پارک کردن خودرو در مکان‌های خلوت و تاریک خودداری کرده و خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل فرمان، قفل پدال و ردیاب الکترونیکی مجهز کرده تا فرصت سرقت را از سارقان سلب کنند.

انتهای پیام/