انصاری: تراکتور پیشنهاد داد، ولی باید می‌ماندم
انصاری: تراکتور پیشنهاد داد، ولی باید می‌ماندم
مدافع پرسپولیس از حمایت تماشاگران این تیم تشکر کرد و این مسئله را از عوامل تمدید قراردادش دانست.

به گزارش شمس، محمد انصاری پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: همه می‌دانیم باشگاه شرایط خاصی دارد؛ هواداران شرایط بحرانی‌ای را سپری می‌کنند؛ نمی‌گویم پیشنهاداتی بوده ولی احساس کردم بُرهه‌ای است که باید پشت هواداران بود؛ در دوره مصدومیتم این هواداران بودند که از من حمایت کردند، روحیه دادند و من احساس کردم مثل همیشه به آنها مدیون هستم؛ امیدوار هستم در کنار هم فصل خوبی را داشته باشیم.

او با بیان اینکه قراردادم به مدت دو سال تمدید شده است، ابراز کرد: تیم تراکتور بزرگ، ریشه‌دار و پُرطرفدار است؛ افتخاری بود درخدمت این تیم باشم ولی شرایط پرسپولیس خاص بود و فکر می‌کنم باید می‌ماندم؛ امیدوار هستم فصل خوبی درکنار بازیکنان، کادر فنی و مدیریت خوب داشته باشند.

مدافع پرسپولیس یادآور شد: آقای برانکو نقش پررنگی در موفقیت چند ساله ما داشت و به نظرم با رفتن ایشان ما باید به خودمان به یکدیگر کمک کنیم؛ اتحادی که بین بازیکنان، کادر فنی و باشگاه باید به وجود بیاید را باید ایجاد کنیم؛ باید زودتر خودمان را با این شرایط هماهنگ کنیم و نتیجه بگیریم.

انصاری با تاکید بر اینکه قطعا به آینده امیدوار هستیم، گفت: بازیکنان خیلی خوبی داریم که نشان دادند در شرایط سخت نتیجه می‌گیرند.

او ادامه داد: انتخاب سرمربی در حیطه اختیارات باشگاه است؛ به نظرم مربی‌ای که به لیگ و شرایط کشورمان شناخت داشته باشد، موفق‌تر خواهد بود ولی بازهم من نباید به این موضوع ورود کنم و امیدوار هستم هر کسی می‌آید، به ما کمک کند تا نتایج خوبی بگیریم.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه هواداران می‌گویند بازیکنانی که در زمان بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی از این تیم رفتند، نباید دوباره به جمع قرمزها برگردند، گفت: فوتبال یک ورزش حرفه‌ای است؛ در همه جای دنیا می‌بینید بازیکنان در تیم‌هایی که بازی می‌کنند، پیشنهادات و اختیاراتی دارند و می‌توانند بروند؛ بازیکن ما می‌توانست شرایط خاص باشگاه را در آن مقطع در نظر بگیرد؛ البته همه حق دارند ولی باید گذشته‌ها را فراموش کرد و به آینده و موفقیت تیم فکر کنیم؛ از بازیکنانی که اضافه شدند، نهایت حمایت را داشته باشیم تا بتوانیم درنهایت به پرسپولیس کمک کنیم.

انصاری عنوان کرد: ان شاالله از فردا به تمرینات تیم می‌روم.

  • منبع خبر : ورزش 3