انتقاد امام جمعه تبریز از وضعیت اسفناک جاده ورزقان – خاروانا/ احساس شرم کردم
انتقاد امام جمعه تبریز از وضعیت اسفناک جاده ورزقان – خاروانا/ احساس شرم کردم
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه وضعیت جاده ورزقان- خاروانا در شان جمهوری اسلامی ایران نیست، گفت: من واقعا احساس شرم کردم.

به گزارش شمس، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تبریز با اشاره به سفر هفته گذشته خود به شهرستان ورزقان و منطقه خاروانا اظهار کرد: واقعا جاده ورزقان- خاروانا در شان نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

وی با بیان اینکه احساس می‌کنم در رابطه با بخش خاروانا کم توجهی شده است، افزود: مسئولان اداره راهداری استان آذربایجان‌شرقی و وزارت راه و شهرسازی و هم مسئولان سونگون درخواست می‌‌کنم به این منطقه خاروانا توجه ویژه شود.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: جالب است روستاهای کنار سد حاجیلار در آب در مضیقه هستند.

وی پیشنهاد کرد: استاندار آذربایجان شرقی دستور تشکیل کارگروهی را در این رابطه بدهند و من هم گزارش‌ها و نامه‌های مردمی را در این کار گروه منعکس کنم تا این کارگروه مشکلات خاروانا را بررسی کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: معلوم می شود با این همه مشکلات به منطقه خاروانا در سال های گذشته کم توجهی شده است.

وی، اظهار امیدواری کرد که به برکت سفر اخیر رئیس جمهور به آذربایجان‌شرقی به این منطقه توجه ویژه شود.

آل هاشم تصریح کرد: تا نتیجه مطلوب این مسئله و مشکلات منطقه خاروانا در نماز جمعه مرتب پیگیری خواهم کرد به خاطر اینکه واقعا من احساس شرم کردم کردم از وضعیت جاده ورزقان- خاروانا، که در شان جمهوری اسلامی ایران نیست.

انتهای پیام/