انتخاب آذربایجان‌شرقی به عنوان پایلوت تولید محصولات موبایل/ لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های متولی برای حمایت از سرمایه‌گذاران
انتخاب آذربایجان‌شرقی به عنوان پایلوت تولید محصولات موبایل/ لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های متولی برای حمایت از سرمایه‌گذاران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که آذربایجان شرقی به عنوان استان تولید موبایل انتخاب شده است، گفت: اتحادیه صوتی و تصویری و موبایل تبریز اتحادیه قدرتمندی است و خوشبختانه در استان در بخش های صوتی و تصویری اقدامات خوبی انجام شده است.

به گزارش شمس، صابر پرنیان در جمع هیات مدیره اتحادیه صوتی و تصویری و موبایل تبریز افزود: با توجه به این که فرایند تولید موبایل با تامین تسهیلات و تایید وزارت ارتباطات شروع شده است امیدواریم در آینده نزدیک علاوه بر افزایش تولید محصولات تلویزیون، تولید موبایل نیز آغاز شود.

وی با بیان این که در حال حاضر موبایل در جامعه به یک کالای ضروری تبدیل شده است، گفت: مردم ارتباط زیادی با اتحادیه صوتی و تصویری و موبایل تبریز دارند بنا بر این به منظور حساسیتی که در مراودات این صنف و گاهی اوقات شکایت هایی که در این حوزه وجود دارد باید یک برنامه ویژه حمایتی برای اعضای این صنف تدوین شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر حوزه موبایل در رتبه سوم شکایت ها قرار دارد به طوری که ۷۰ درصد شکایت های مردم در این حوزه است.

پرنیان تاکید کرد: اگر آذربایجان شرقی به یک استان جذاب سرمایه گذاری تبدیل شود اقتصاد استان رونق پیدا می کند که برای تحقق این موضوع تمام دستگاه ها باید همکاری کنند تا فرهنگ سرمایه گذاری و سرمایه پذیری ارتقا یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت بسترسازی و کمک به فرایندهای سرمایه گذاری افزود: باید با ایجاد یک فرهنگ و نگرش ویژه از سرمایه گذاران حمایت کنیم و بستری فراهم کنیم که سرمایه گذار با توجه به آورده خود سود کند چرا که در این صورت است که فعالیت کسب و کارها تداوم خواهد یافت.

انتهای پیام/