الگوی مصرف برق در دستگاه‌های دولتی آذربایجان‌شرقی به صورت جدی رعایت شود
الگوی مصرف برق در دستگاه‌های دولتی آذربایجان‌شرقی به صورت جدی رعایت شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به این‌که در ایام اوج مصرف برق قرار گرفته‌ایم، از شرکت‌های برق استان خواست تا موضوع رعایت الگوی مصرف برق در دستگاه‌های دولتی را به صورت جدی پیگیری و کنترل کنند.

به گزارش شمس، محمد کلامی در جلسه مدیریت برق صنایع استان، اظهار کرد: همراهی همه اقشار جامعه و دستگاه‌های اجرایی، لازمه عبور از چالش مصرف برق در پیک دوم  فصل تابستان است.

وی خاطرنشان کرد: امسال علاوه بر اقدامات مدیریتی منطبق بر دستورالعمل‌ها، توجه جدی به فرهنگ‌سازی و تبیین ابعاد و اهمیت مدیریت مصرف برق و الگوسازی برای گروه‌های مختلف جامعه مد نظر است.

وی گفت: امسال با تعامل نسبتاً خوب دستگاه‌های اجرایی و همراهی مناسب مشترکان بخش‌های مختلف، شاهد اجرای سیاست‌های ابلاغی مدیریت مصرف از سوی وزارت نیرو در استان و کاهش حداکثری تبعات و عوارض افزایش مصرف برق در ایام گرم سال هستیم.

کلامی با تاکید بر این‌که در سال جاری نسبت به سال‌های قبل آسیب بسیار کمتری از بابت کمبود برق به صنایع  استان وارد شده، افزود: در مقایسه با سایر استان‌ها در وضعیت بسیار بهتری قرار داریم.

وی هم‌چنین وحدت و هماهنگی سه مجموعه برق استان را از نقاط قوت مدیریت مصرف برق در استان دانست و بر مدیریت مصرف برق در مجموعه‌های حساس از جمله بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های پمپاژ آب، شبکه مخابرات و سایر مراکز حساس تاکید کرد.

انتهای پیام /