الهامی: برتری ما نسبت به شهر خودرو، هواداران‌مان هستند
الهامی: برتری ما نسبت به شهر خودرو، هواداران‌مان هستند
مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: فردا دیدار سختی با شهر خوردو داریم و برتری ما نسبت به شهر خودرو، هواداران‌مان هستند.

به گزارش شمس، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار معوقه تیم فوتبال تراکتور تبریز مقابل شهر خودرو اظهار داشت: این بازی هم از لحاظ جدولی برای دو تیم اهمیت دارد و هم از نظر شخصیتی مهم است. شهر خودرو یکی از تیم‌های تاکتیکی فوتبال است و مجموعه بسیار خوب و قوی دارد. با این شرایط دیدار سختی داریم.

وی ادامه داد: شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. نمی‌دانم این از بدشانسی یا خوش‌شانسی ماست که در ۱۸ روز، باید در پنجمین بازی خود به میدان برویم. فاصله کم دیدارها خیلی کم است و کار ما را خسته کرده است. چند مصدوم داریم، اما برای بازیکنان ما فرقی نمی‌کند که چه کسی در زمین باشد. مهم این است که یک تیم واقعی باشیم.

«روزهای سخت زودتر از چیزی که فکر می‌کردیم رسید.» مربی تیم تراکتور ضمن بیان این جمله گفت: به کمک هواداران باشعور و پرشور نیاز داریم و فکر می‌کنم روز سختی برای هر دو تیم باشد. امیدواریم نتیجه بازی به نفع ما باشد و تلاش می‌کنیم نتیجه لازم را بگیریم. می‌دانیم تیمی باکیفیت و خوب مقابل ما قرار گرفته است. ما هم قبلاً امتیازاتی از دست دادیم و هیچ توجیهی برای از دست دادن امتیاز نداریم.

الهامی درخصوص جذب بازیکن جدید تصریح کرد: برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به جمع‌بندی قطعی نرسیده‌ایم.

وی درباره وضعیت کوین فورچونه گفت: فورچونه در تمرینات حضور نداشت و روز گذشته (یکشنبه) به تیم اضافه شد. گفتم که تمرینات صبح و بعدازظهر برای فورچونه در نظر بگیرند تا به آمادگی لازم برسد.

مربی تیم تراکتور درخصوص شناخت کادر فنی این تیم از شاگردان یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: شناخت خوبی از حریف داریم. فکر می‌کنم هر دو تیم از هم شناخت کافی دارند و شاهد بازی نزدیکی خواهیم بود، اما برتری ما نسبت به حریف، هواداران ما خواهد بود.

الهامی در پاسخ به این پرسش که حد نصاب امتیازی برای ادامه همکاری باشگاه تراکتور با او در نظر گرفته شده است یا خیر، گفت: با باشگاه در خصوص اینکه با کسب چند امتیاز به کارم ادامه دهم، حرفی نزدم. من فرزند همین جا هستم و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. تراکتور، امانتی است که به ما سپرده شده و امیدواریم این امانت را به بهترین نحو تحویل دهم. بازی فردا تمام همّ وغمّ ما خواهد بود.

  • منبع خبر : تسنیم