افزایش ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تبریز/ ورود افراد فاقد ماسک به اتوبوس ممنوع شد
افزایش ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تبریز/ ورود افراد فاقد ماسک به اتوبوس ممنوع شد

غنی‌زاده گفت: ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تبریز جهت رفاه شهروندان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار شمس، «ایمان غنی‌زاده» روز چهارشنبه در گفت‌وگویی اظهار کرد: با توجه به طولانی بودن روز و افزایش تقاضای سفر و لزوم رعایت دستور العمل‌های بهداشتی، ساعات فعالیت این ناوگان در روزهای عادی از ساعت ۶ صبح تا ۲۱ خواهد بود. خدمات ناوگان اتوبوسرانی در روزهای جمعه و تعطیل نیز از ساعت هفت صبح شروع و تا ساعت ۳۰ :۲۰ ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: پس از اتمام فعالیت اتوبوس‌ها در مسیر تندرو، خط شبانه نیز با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت در این مسیر فعال خواهد بود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز با اشاره به اینکه جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا، ناظران و بازرسان شرکت واحد اجازه سوار شدن به اتوبوس به مسافران فاقد ماسک را نخواهند داد، عنوان کرد: از شهروندان خواهشمندیم در زمان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی از کارت بلیت الکترونیکی شخصی استفاده کنند.

وی از شهروندان خواست ضمن همکاری در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در صورت مشاهده هرگونه تخلف نظارتی و یا پیشنهاد و انتقاد مراتب را به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۰۵۵۵ اعلام کنند.

انتهای پیام/