افراد متدین و متخصص باید به مجلس راه یابند
افراد متدین و متخصص باید به مجلس راه یابند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به اهمیت انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی، گفت: باید افراد متدین و متخصص به مجلس یازدهم راه یابند.

به گزارش شمس، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم سه شنبه شب در یادواره شهدای شهر ممقان، افزود: امروز ایران اسلامی به دلیل شرایط خاص خود به نمایندگان در تراز انقلاب اسلامی نیاز دارد تا با ولایت مداری و حرکت در مسیر آرمان های امام و رهبری و شهدا کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهند.

وی اظهار داشت: در این راستا باید همه تلاش کنیم تا افرادی را به بهارستان بفرستیم که ضمن داشتن تخصص و تدین، به منافع ملی و خون شهدا پایبند باشد.

آل هاشم با تاکید بر اینکه ملت بصیر ایران اسلامی و خانواده های معظم شهدا اجازه نمی دهند خون پاک فرزندانشان پایمال شود، یادآوری کرد: دسیسه و توطئه جدید دشمنان علیه نظام اسلامی تلاش برای کاهش میزان مشارکت سیاسی مردم در انتخابات است اما ملت ایران در این صحنه هم دشمنان را ناکام می گذارند.

وی شرایط حساس کنونی کشور و اهمیت حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: شکوه حضور مردم در جشن ۴۲ سالگی انقلاب اسلامی، دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهد گذاشت.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی، اظهار داشت: حیات و شهادت سرادر سلیمانی منشاء برکات عظیم در دنیای اسلام بود و راه و مسیر ایشان امروز با فرماندهی سردار قاآنی با قدرت ادامه دارد.

آل هاشم با بیان اینکه به برکت خون شهدا جامعه بین الملل به حقوق ملت ایران احترام قائل است، افزود: هرچند برخی ها در صدد القای افزایش ریزش ها در نسل جدید انقلاب هستند اما رویش های همین انقلاب جبهه مقاومت را مدیریت می کند و خون پاک شهدای مدافع حرم امنیت را به ملت ایران هدیه داده است.

وی نمود و ظهور رویش های انقلاب را در تشییع ۲۵ میلیون نفری سردار سلیمانی دانست که همه دشمنان و حتی دوستان نظام اسلامی را متحیر کرد.

آل هاشم اضافه کرد: مردم متحد و مسلمان ایران و سایر کشورها زیر تابوت سردار سلیمانی پایبندی به آرمان های امام و شهدا و اهداف رهبر انقلاب را به منصه ظهور رساندند.