اعزام قصه گویان به مدارس تبریز
اعزام قصه گویان به مدارس تبریز
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی گفت: جلسه در شورای برنامه ریزی مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی در تبریز به این نتیجه رسیدیم که همزمان با جشنواره استانی قصه گویی در تبریز قصه گویان به مدارس اعزام شوند.

به گزارش شمس، علی بینش در این جلسه، با اشاره به آمار ثبت نام علاقه مندان به جضور در این جشنواره تاکید کرد: استقبال کم نظیر علاقه مندان دراستان برای شرکت در این رقابت فرهنگی نشان از توسعه فعالیت قصه گویی در بین خانواده ها دارد.

وی با بیان این که مرجله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی روزهای ۱۷ و ۱۸ مهر ماه سال جاری با جضور قصه گویان منتخب در تبریز برگزار خواهد شد افزود: از ابتدای هفته جاری هیات انتخاب کار بررسی قصه های بارگذاری شده در سایت جشنواره را در بخش زنان و مردان آغاز و نفرات منتخب به جشنواره استانی معرفی خواهد شد.

بینش در عین حال تاکید کرد تمام تمهیدات لازم برای برگزاری شایسته این چشنواره در تبریز پیش بینی شده و برنامه های متنوعی نیز در جنب این جشنواره همچون اعزام قصه گویان به مدارس، برگزاری نشست های تخصصی قصه گویی با حضور صاحب نظران این حوزه، چاپ نشریه جشنواره و برپایی نمایشگاهی از تصاویر جشن های قصه گویی در شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

در این جلسه اعضای شورای برنامه ریزی مرجله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کردند همچنین کمیته های تخصصی این جشنواره معرفی شدند. دئئئئ