استوکس در آستانه بازگشت به تراکتور؟!
استوکس در آستانه بازگشت به تراکتور؟!
مهاجم اسکاتلندی فصل گذشته تراکتور درآستانه بازگشت به این تیم قرار دارد.

به گزارش شمس، آنتونی استوکس در دور رفت سال گذشته ستاره لیگ برتر بود ولی بی‌نظمی‌های او از نیم‌فصل آغاز شد و مرخصی‌های گاه و بی‌گاه این مهاجم طولانی شد و بعد از چندین غیبت مستمر، به تراکتور بازگشت ولی هرگز آن استوکس سابق نشد تا اینکه با پایان فصل او با چند پست در فضای مجازی از مسائل مالی شاکی شده و اعلام کرد که دیگر به ایران باز نخواهد گشت.

مدیران تراکتور مدعی بودند که او با این باشگاه قرارداد داشته و باید به تمرینات باز گردد تا اینکه از ترکیه خبر رسید که او به آدانا اسپور ترکیه پیوسته است.

مسوولان تراکتور در نامه‌ای به باشگاه آدانا اسپور اعلام کردند که این بازیکن با تراکتور قرارداد داشته و پیوستن او به این تیم غیر قانونی است.

مدتی از این موضوع گذشت تا اینکه دیدارهای دوستانه آدانا اسپور آغاز شد و در آخرین دیدار نیز خبری از استوکس در ترکیب و یا روی نیمکت نبود و دیروز جمعه این بازیکن ترکیه را به مقصد اسکاتلند ترک کرد.

 

 

موضوع جالب این که ترک ترکیه توسط این مهاجم همراه با تغییر عکس پروفایل او از تصویری با پیراهن آدانا به تراکتور بود تا این ذهنیت به وجود بیاید که پیگیری‌های مسوولان تراکتور نتیجه‌بخش بوده و احتمالا استوکس به تبریز بازخواهد گشت؛ آن هم در شرایطی که تراکتوری‌ها شدیداً به تمام‌کننده‌ای همچون استوکس نیاز دارند و پیگیر بازگشت او هستند.

 

  • منبع خبر : ورزش 3