اجرای طرح ساماندهی دست‌فروشان و وانت‌بار‌ها در تبریز
اجرای طرح ساماندهی دست‌فروشان و وانت‌بار‌ها در تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از اجرای طرح بزرگ ساماندهی دست‌فروشان و وانت‌بار‌ها با همکاری مشترک شهرداری تبریز، نیروی انتظامی و پلیس راهور خبر داد.

به گزارش شمس؛ محمدرضا قربانیان تبریزی معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای پاسخگویی به مطالبات شهروندان و دستورات شهردار تبریز، با پیش‌بینی محل خاصی برای استقرار دست‌فروشان هر منطقه، طرح بزرگ و جامع ساماندهی دست‌فروشان، وانت‌بار‌ها و رفع سد معابر شهر در تبریز اجرا می‌شود.

او در خصوص این طرح بیان کرد: از امروز نیرو‌های خدمات شهری مناطق دهگانه، با همراهی پلیس راهور و ماموران خدوم نیروی انتظامی با حضور میدانی در مناطق شهر نسبت به اعمال جریمه و ابلاغ اخطاریه به وانت‌بار‌های میوه‌فروشی اقدام کرده و مهلت سه روزه در خصوص جمع‌آوری سد معبر و همچنین ثبت‌نام در سامانه بازار جهت استقرار در محل اختصاص‌یافته، به دست‌فروشان داده خواهد شد.

او افزود: اطلاع‌رسانی و ابلاغ به وانت‌بارها، دست‌فروشان و بساط‌گستران طی هفته جاری اجرا خواهد شد و اطلاعات لازم جهت مراجعه دست‌فروشان به منطقه و ثبت‌نام در سامانه بازار به آنان ارائه شده و از هفته آینده با همراهی نیروی انتظامی و پلیس راهور، دست‌فروشان و یا وانت‌بار‌هایی که اقدام به سد معابر و دست‌فروشی کنند، جمع‌آوری خواهند شد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز  تأکید کرد: ساماندهی دست‌فروشان و رفع سد معابر شهر تبریز خواسته به‌حق شهروندان است که با تمهیدات اتخاذ شده و تعیین محل خاص برای استقرار آنان در هر یک از مناطق دهگانه شهر، شاهد ساماندهی و استقرار همه دستفروشان در محل‌های مشخص شده خواهیم بود.

انتهای پیام /