اجرای رایگان لوله کشی گاز داخلی منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی
اجرای رایگان لوله کشی گاز داخلی منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی
از برکات سفر ریاست جمهوری و هیأت دولت به استان آذربایجان‌شرقی، تصویب اجرای رایگان لوله کشی گاز داخلی منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی بوده است.

به گزارش شمس، نادر کمالی، سرپرست شرکت گاز استان با اعلام این خبر گفت: این مصوبه در راستای ادای مسؤولیت اجتماعی شرکت ملّی گاز ایران و با هدف ارتقای سطح مناطق کمتر توسعه یافته و رفع محرومیت مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی اجرایی می شود.

وی در این خصوص توضیح داد: اجرای این مصوبه، ضرورت هماهنگی تنگاتنگ کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی را با این شرکت در ثبت اطلاعات مشمولین طرح و سایر اقدامات قانونی و اداری لازم را می طلبد.

کمالی با اشاره به اقدامات اجرایی از زمان ابلاغ مصوبه مربوطه، تصریح کرد: تا کنون اطلاعات مددجویان مشمول طرح که توسط سازمان بهزیستی و کمیته امداد ارائه شده در سامانه جامع مشترکین گاز ثبت شده و با توجه به لزوم رفع نقص و مغایرت اطلاعات مربوط به تعداد اندکی از این مشمولین، به زودی و پس از اتمام ثبت سیستمی اطلاعات، نسبت به عقد تفاهم نامه همکاری و اجرایی نمودن مصوبه، اقدام خواهد شد.

انتهای پیام /