اتوبان تبریز-سهند تا بهار ۹۹ زیر بار ترافیک می‌رود
اتوبان تبریز-سهند تا بهار ۹۹ زیر بار ترافیک می‌رود
پورمحمدی می‌گوید اتوبان تبریز-سهند طبق وعده قبلی تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک می‌رود و به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش شمس، محمدرضا پورمحمدی امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات پروژه بزرگراه تبریز- سهند، اظهار داشت: اتمام این پروژه یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم منطقه و از اولویت‌های مدیریت ارشد استان است.

وی با اشاره به واگذاری این پروژه در قالب یک قرارداد مشارکتی به بخش خصوصی از سال ۹۷، خاطرنشان ساخت: بر اساس این قرارداد، چهل درصد سهم دولت و ۶۰ درصد سهم سرمایه‌گذار در تامین مالی پروژه بود.

استاندار آذربایجان شرقی ابراز کرد: طول این بزرگراه ۲۲ کیلومتر است که هم‌اکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.

معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در این جلسه از اهتمام مدیریت ارشد استان برای تکمیل این پروژه، قدردانی کرد و افزود: عملیات اجرایی قرارداد مشارکتی تبریز سهند از سال گذشته به صورت جدی آغاز شده و خواهان تکمیل این پروژه در زمان‌بندی وعده داده شده هستیم.

حبیب‌الله طاهرخانی افزود: این پروژه با توجه به موقعیت ویژه تبریز و جمعیت ساکن در شهر جدید سهند از اهمیت خاصی برای وزارت راه و شهرسازی برخوردار است.

وی با قدردانی از تلاش‌ شبانه‌روزی پیمانکار این پروژه، افزود: متناسب با ضوابط و قوانین از اجرای این پروژه حمایت و به تعهدات خود عمل می‌کنیم.

پیمانکار پروژه بزرگراه تبریز- سهند نیز از حمایت‌های استاندار و معاون عمرانی وی در توجه به پیشبرد اجرای این پروژه قدردانی کرد و گفت: بر اساس قولی که به مردم و مسئولان داده‌ام این پروژه را در زمانی که وعده داده‌ایم به پایان می‌رسانیم.

وی تاکید داشت: انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی به عنوان شریک پروژه، به تعهدات خود عمل کند.

استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر راه و شهرسازی پیش از این نشست از روند عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- سهند بازدید کردند.

انتهای پیام/