آن آقایی که آب را به برجام گره زد، عزت ملی را نشانه گرفت!/ راه‌اندازی راهیان نهج‌البلاغه در آینده‌ای نزدیک
آن آقایی که آب را به برجام گره زد، عزت ملی را نشانه گرفت!/ راه‌اندازی راهیان نهج‌البلاغه در آینده‌ای نزدیک
سردار باقرزاده می‌گوید صحبت‌های آن آقایی که می‌گفت مشکل آب مملکت هم با برجام حل می‌شود، حقارت آمیز بود.

به گزارش خبرنگار شمس، سردار سرتیپ پاسدار «سید محمدباقرزاده» امروز در یادواره سرداران، یک هزار و ۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه ناجا و یادبود ۱۲۸ شهید یگان ویژه استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: در ایران اسلامی جایگاه خانواده شهدا روشن است و رسول اکرم می‌فرمایند: «خوشا به حال مخلص‌هایی که چراغ هدایت‌اند و هر فتنه‌ای همچون شب تار توسط آنان برطرف می‌شود».

وی افزود: خانواده شهدا به راه امام حسین (ع) اقتدا و جگرگوشه‌هایشان را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

این مسئول با بیان اینکه نیروهای یگان ویژه ماموریت‌های خاصی انجام می‌دهند و به تبع آن فضیلت‌های خاصی برایشان رقم می‌خورد، خاطرنشان کرد: در سختی ماموریت‌های یگان ویژه ناجا تردید نداریم؛ آنان آموزش‌ها و تمرینات سختی را سپری و در شرایط دشوار قرار می‌گیرند که نمونه آن را در اغتشاشات و بحران‌ها می‌بینیم.

وی تاکید کرد: پلیس در انظار دوست و دشمن باید مقتدر جلوه کند و یگان ویژه به‌عنوان نیروی پیشتاز سد رخنه می‌کند.

باقرزاده با بیان اینکه اولین یگانه ویژه را امام علی (ع) در جنگ جمل تشکیل داد، توضیح داد: این نیروها خود را برای شهادت آماده کرده بودند و به‌عنوان یگان جان بر کف در خط مقدم جبهه حاضر می‌شدند تا بهشتی شوند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه شهدا ما را به هوشیاری و استقامت دعوت می‌کنند، ابراز داشت: این یاد شهداست که ملت‌ ایران را سرپا و با طراوت نگه می‌داد.

وی در ادامه صحبت‌های خود در انتقاد از گره زدن تمامی مسایل به برجام، تصریح کرد: آنانکه که حل تمامی مشکلات و حتی آب خوردن مردم را نیز به برجام گره زدند، عزت ملی را نشانه گرفتند و صحبت‌هایشان حقارت آمیز بود.

یادگار دوران دفاع مقدس در پایان صحبت‌های خود گفت: قصد داریم با راه‌اندازی راهیان نهج‌البلاغه، دانشجویان و دانش‌آموزان را در کنار اردوهای راهیان نور، با مناطق مختلف عراق و تاریخ اسلام آشنا نماییم.

انتهای پیام/