آغاز تب سیاسی آذربایجان از دهم آذر/ پایان ثبت‌نام به وقت روز دانشجو!
آغاز تب سیاسی آذربایجان از دهم آذر/ پایان ثبت‌نام به وقت روز دانشجو!
معاون سیاسی امنیتی استاندار و رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: ثبت‌نام نامزدهای انتخاباتی در استان از دهم آذر ماه جاری آغاز می‌شود و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار شمس، «علیار راستگو» امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان‌شرقی می‌توانند از دهم تا شانزدهم آذر ماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر برای ثبت نام به مراکز حوزه‌های انتخابیه مراجعه کنند.

وی از نامزدهای انتخاباتی خواست تا برای سهولت ثبت نام و اجتناب از هر گون معطلی به هنگام مراجعه برای ثبت نام، مدارک اعلام شده و لازم از قبیل کارت ملی، شناسنامه، عکس و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن را به همراه داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در پاسخ به این سوال که آیا امکان تمدید زمان ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس وجود دارد، گفت: از نظر قانونی، ثبت نام در چارچوب زمانبندی از قبل اعلام شده انجام می‌شود.

وی ادامه داد: ۱۳ مرکز حوزه انتخابیه در ۲۱ شهرستان آذربایجان شرقی برای ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم وجود دارد و پیش بینی‌ها حاکی از استقبال گسترده نامزدهای انتخابات در شهرستان های ۲۱ گانه استان است.

انتهای پیام/