آذربایجانی‌ها قدردانِ خدمات روحانی‌اند/ تا کور شود هرآنکه نتواند دید!
آذربایجانی‌ها قدردانِ خدمات روحانی‌اند/ تا کور شود هرآنکه نتواند دید!
پورمحمدی گفت: مردم آذربایجان از خدمات دولت شما به ویژه در احیاء دریاچه ارومیه قدردان هستند. 

به گزارش خبرنگار شمس، «محمدرضا پورمحمدی» ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، با بیان اینکه نهضتی بزرگ در موضوع راه‌سازی در استان شروع شده است، اظهار داشت: این نهضت با افتتاح خط راه‌آهن میانه – بستان‌آباد به پایان نرسیده و امیدواریم با تکمیل پروژه آزادراه تبریز – بازرگان، تبریز – سهند و تبریز – اهر شاهد رونق هرچه بیشتر حمل و نقل در استان باشیم.

وی افزود: بزرگراه تبریز – اهر به زودی افتتاح خواهد شد و تا شروع دهه فجر خط اول مترو تبریز به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه آذربایجانی‌ها در بلوای اخیر به آشوبگران نپیوستند، عنوان کرد: مردم آذربایجان از خدمات دولت شما به ویژه در احیاء دریاچه ارومیه قدردان هستند.

وی با اعلام اینکه فاز دوم نیروگاه هریس در اردیبهشت ماه افتتاح خواهد شد، خاطرنشان ساخت: انتقال آب ارس به دشت تبریز که سال گذشته ۳۵ کیلومتر آن افتتاح شد، نیازمند اعتبار است که امیدواریم این درخواست مورد تایید دولت محترم قرار گیرد.

پورمحمدی با اشاره به رونق تولید محصولات صنعتی و کشاورزی در استان تأکید داشت: علی رغم وجود تحریم‌ها وضعیت صنعت و کشاورزی استان رو به رشد است و تا سال جاری صادرات غیرنفتی استان بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است تا کور شود هرآنکه نتواند دید!

وی در پایان گفت: سد شهریار و سد شهید مدنی اوایل سال آینده بهره برداری می‌شوند و قول می‌دهم اتوبان تبریز سهند نیز به زودی افتتاح شود.

انتهای پیام/